Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt a gyereked,...

Mennyi idő volt a gyereked, mikor rácsos ágyból normál kiságyba került?

Figyelt kérdés
Mit szólt hozzá,hamar megszokta,nem voltak éjszakai mászkálások?
2012. ápr. 13. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy évesen. Nem volt gond, lassan 2 hónapja alszik benne, egyszer sem mászkalt. Reggel meg delutan kijön, amikor felébredt, de ejjel megvárja, hogy bemenjek.
2012. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát mi nagyon elhúztuk a dolgot .szerette a rácsos ágyát és le volt félig engedve az oldala.3 éves volt amikor lecseréltük.Első éjszaka leesett egyszer azóta mindig körbe párnázuk az ágyat.
2012. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyjából másfél évesen kapott leesésgátlós gyerekágyat, szeretik, soha nem volt gond.
2012. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 hónaposan tettem át az emeletes ágy alsó ágyára,lelesésgátlóval,

Soha nem mászkált át éjjel,inkább ordított,hogy menjek én:)

2012. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk most van az ügy folyamatban, de úgy gondolom, sikeres volt.

A kislányunk 3 éves, a tesó nyáron születik, így már pár hete magkapta az új ágyat, hogy legen idő megszoknia.

A rácsos ágya is "nyitva" áll előtte, a rácsokat kiszedtük már régen, szóval bármikor bemászhat még.

Éjszakai mászkálás az első két éjjel volt, valamikor az éjszaka közepén cserélt ágyat. Azóta szépen az újat használjuk.

2012. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam a bölcsiben, 2 évesen szokott a rendes ágyhoz, így rá pár napra itthon is átalakítottuk az ágyát leesésgátlóssá a rácsok eltávolításával. Soha nem mászkált éjjel, mindig kiabál, hogy menjünk be hozzá. Délutáni alvásból felébredve viszont ki szokott jönni. De ez tök furi nekem is, hogy éjszaka még soha nem volt rá példa, pedig ettől én is tartottam. :)
2012. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!