Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előre is elnézést a kérdésért,...

Előre is elnézést a kérdésért, de most már kíváncsi vagyok. Rátok nyitott már a gyereketek szex közben, vagy anno ti a szüleitekre? Vagy hallottátok?

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert a minap szóba jött valahogy ez a téma az ismerőseim közt, és szinte mindenki azt mondta, hogy gyerekkorában volt legalább egy alkalom, amikor látta a szüleit ilyen helyzetben, vagy hallotta. Velem soha nem fordult elő semmi ilyesmi kiskoromban, ezért is csodálkoztam, hogy máshol ez ilyen általános? Köszönöm ha válaszolsz rá.
2012. ápr. 13. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hallottam a szüleimet. Akkor még nem nagyon értettem a dolgot, de mára már világos, hogy mi történt akkor. :D

Egyszer fordult elő ez.

2012. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy szobában voltam a szüleimmel és sokszor hallottam .Úgy tettem mintha aludnék, sose vették észre , hogy fennt vagyok.Mi mindig meggyőződünk róla , hogy alszanak a gyerekek . Remélem , hogy tényleg ne hallank semmit.
2012. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En egyszer hallottam a szuleimet, rank meg nem nyitottak a gyerekek es nem is hinnem, hogy hallottak barmit. De meg kivsik, szoval ki tudja meg milyen szitu lesz.

Egyenlore meg kiszamithatoan alszanak, akkor vagyunk egyutt.

2012. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam a szüleimet.

Egyszer láttam a keresztanyukámékat.

És a gyerek is jött már be hozzánk, de szerintem még nem fogott fel belőle semmit, két éves lehetett és szomjas volt, átjött vizet kérni.

2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kiskoromban sosem hallottam őket,most azonban egyre többször.. L
2014. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!