Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » II. genetikai ultrahang nem...

II. genetikai ultrahang nem késő a betöltött 20. hét után? Most 18 hetes vagyok és a dokim azt mondta 25-e után kérjek időpontot. Szerintetek nem késő? Kinek mikor csinálták?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés, nekem a 20. héten csinálják, jövő héten.
2012. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a 18. héten csinálják. Én 18+4 voltam akkor.
2012. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogyha meglesz az afp eredménye, menjek uh-beutalóért. 16 hetesen van ugye az afp, azt mondták kb. 2 hét mire megjön az eredmény, szóval én is 18-19 hetesen tudok majd uh-ra menni.
2012. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ma kértem időpontot az Istenhegyi Géndiagnosztikára, nekem azt mondták a legideálisabb a 19. hét.
2012. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az Istenhegyire megyek,18+6 hetes leszek aznap(ők számolták ki,hogy mikorra kell,hogy adják az időpontot).
2012. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálok korábbi időpontot kérni, hátha.
2012. ápr. 15. 11:14
 7/8 anonim válasza:
Ezt az UH-t 18-22 hetes korban csinálják. A védőnőm azt mondta, hogy a dokik szokták is kérni tőlük,hogy a testesebb kismamákat inkább 21-22 hetesen küldjék, ne 18, mert náluk 18 hetesen nem biztos, hogy mindent pontosan meg tudnának nézni.
2012. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Görögországban élek és itt a második genetikai ultrahang a 23.héten történik. Hamarabb semmiféleképpen sem lehet azt mondták mert ekkortól látszanak a baba veséi is amit itt vizsgálnak. úgyhogy szerintem nem kell aggódni ha valaki későbbi időpontot kap. Ja és itt az első genetikai ultrahangon mérik a nyaki tarkóredőt meg a vérvétel is ekkor történik Down-szűrés végett. Az eredményt még aznap kézhez kaptam..
2013. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!