Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Augusztus vége felé szülök,...

Augusztus vége felé szülök, miből álljon a baba ruhatára?

Figyelt kérdés

Első gyermekem téli baba volt, így nem nagyon tudom, egy nyár végi babának hogy állítsam össze a kezdő ruhatárát?

Miből hány db?



2012. ápr. 14. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is aug. végén szültem, nem kell sok ruha! Még gyorsan szárad a ruha, és nem is koszolja össze.

Pár body (ujjatlan, rövid ujjú, hosszú ujjú), pár vékony pamut rugdalózó, rossz idő esetére vastagabb rugdalózó, kis zokni esetleg, 1-2 kocsikabát, hálózsák.

A mennyiség annyi legyen, amennyit neked kényelmes lesz kezelni. Kevesebb is elég, ha naponta-kétnaponta kézzel kimosod.

2012. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább őszi ruhatárat vennék 62-es mérettől kezdődően nagyobb mennyiségben. Nyárra (már ha lesz még nyár)56-os napozót (1-2db) és rövid ujjú bodyt(6db), 2db vékony pamut rugit 56-os méretben, 2db talpas nadrág 56-os, 2db hosszú ujjú body. Vegyél őszi zsákot 56-62-68-asat, vagyis többméreteset, ha előbb beállna a hideg.

Vékony pamut sapkákat, nyárit és őszit is.

Praktikusak a vékony kötött takarók, bele lehet "tekerni" a picit, ha hűvősebb lenne. Ezek puhák és rugalmasak.

Nagyon csinosak és kényelmesek az ujjatlan rugdalózók egy szép hosszú ujjú bodyval, fotóhoz érdemes egy ilyen összeállítást venni.

2012. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!