Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az egészség...

Miért ilyen bunkók az egészségügyisek a kismamákkal szemben? Tehetek ellenük valahol feljelentést?

Figyelt kérdés

Időpontot kértem telefonon ultrahangra a hétre.

Nevetve közölte a telefonos kisasszony, hogy a hétre már nem tud adni, csak jövőhétre.

2 gyereket szültem ott, ismerem az ottani viszonyokat...(sok brazil időpont nélkül megy vizsgálatra)

úgy felidegesített, hogy még sírtam is...mert így is már 1 hetet csúsztam, mert betegek voltunk.

Anyám 1 perc múlva felhívta megint őket, neki már szó nélkül adtak holnapra időpontot.

Nem az első eset, hogy bunkók és kioktatók voltak, és nem hiszem, hogy így kellene viselkedniük...

tehetek valahol feljelentést?


2012. ápr. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Megertelek, de en ugy erzem, picit tulreagalod. A nok a hormonok miatt ilyenkor sokkal erzekenyebbek. Elhiszem, hogy rosszul esett, de nem gondolom, hogy egy ikyen beszolas ok a feljelentesre. :-) nyugodj meg inkabb.
2012. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem védeni akarom őket (nekem is tele a tököm az eü-vel), de arra még nem gondoltál, hogy időközben valaki lemondta az időpontját?!

Én ha nem tudok elmenni időpontos rendelésekre, akkor mindig lemondom őket, hogy ne várjanak.


Anno én úgy mentem vizsgálatokra a kórházba, hogy mentem a főorvoshoz, aki egyébként a dokim volt.

Neki odaadtam a kis könyvet és ő elintézett mindent.

Általában 5 percen belül behívtak.

Nálunk is szinte mindenki időpont nélkül megy, akinek orvosa van.

Akinek nincs, az pedig időpontra. De amikor mi jártunk az időpontosok közül 10ből 8 meg se jelent...

2012. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezt valóban túlkomplikálod. Panaszkodhatsz, a betegjogi képviselőnek, de semmit sem érsz el vele, hisz szabályt nem szegnek, szimplán bunkók. Általában mindenhol ilyenek, nem kell és nem is szabad ezt magadra venni.
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
nekem is sokszor az az érzésem, hogy az eü.-be felvételi követelmény, hogy bunkó legyél! ha kiírnak egy álláspályázatot, az a legfontosabb, hogy bunkó legyél, és máris tiéd az állás!
2012. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Betegjogi képviselőhöz fordulhatsz.
2012. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!