Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges ilyen indokkal...

Lehetséges ilyen indokkal feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdés nem ide tartozik, de itt vannak a legértelmesebb válaszok.

Tehát a helyzet az, hogy egy újépítésű lakóparkban lakunk. A szomszédban egy pár lakik (30 év körüliek) 3 gyerekkel, az egyik még kisbaba. Ezzel semmi baj nem lenne, de a nő idegbeteg és egyfolytában üvölt a gyerekekkel. Van, hogy megyek el itthonról, és hallom hogy az ajtóban könyörög a kisgyerek, hogy anya ne bánts. Tegnap pedig ültem, a hátam a falnak volt támasztva és egyszer csak nagy ordítás, meg egy dörrenés, és a fal is beremegett mögöttem, mert ez a hárpia a falhoz vágott valamit mérgében. Ez mindennapos probléma, naponta többször is ezt kell hallgatnom.

Hülyének néznek, ha ilyen miatt feljelentem?


2011. dec. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Most mit tudnának csinálni? Kimennek, hogy ejnye-ejnye? Nálunk a szomszéd öreg házaspár öli egymást esténként, mégse tudunk semmit se csinálni.
2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én feljelenteném a helyedben.. mivan ha dühében a gyerekét vágta a falhoz nem s egy tárgyat?
2011. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
95%
A gyámügynek nyugodtan be lehet jelenteni ilyeneket, sőt, nem is árt, ha tudnak róla, ki tudja, mit hoz a jövő, lehet, hogy legközelebb a kisgyereket csapkodja a falhoz az "anyuka".
2011. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt egyszer egy hasonló kérdés, sajnos törölték. Akkor is azt írtam amit most: mielőbb jelenteni, mert baj történhet. Hányszor és hányszor látni a tv-ben hogy tragédia történt, és végén kiderült hogy a szomszédok tudtak róla, csak hát nem jelentették soha senkinek! Szóval, igen! Jelentsd!
2011. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nemrég volt egy hasonló topic a nők lapján. Kiderült, hogy a rendőrség nem tesz semmit, viszont a gyámügy (vagy a

gyermekjóléti?) igen. Szerintem olvass bele.

[link]

2011. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, az attól függ, miket kiabál, miket mond, tehát lelkileg is terrorizálja-e a gyerekeket? "Anya, ne bánts" ez számomra már jelente valamit


három gyerekkel biztos nehéz, de gondolom, nem mindig van otthon a két nagyobbik, óvodába járnak talán? tehát még oka sem lenne üvöltenie. És a párja mit csinál?

nem is tudom, lehet előbb küldenék egy névtelen levelet, hogy ha nem hagyja abba, akkor rendőrési feljelentés tesz.


nem tudom, nehéz ez, mert ha kiderül, hogy te tetted,, még neked is támadhat.

óvatosan kell az ilyeneket, viszont ahogy már írták, sok rossz hírt hallatni, hogy megelőzhető lett volna, ha a szomszédok nem hallgatnak, stb.


bejelentemém,szerintem

2011. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jajj de dúrva az a történet, amit linkeltél


jajj szegény gyerekek, ha belegondolok, hogy ők is voltak babák, jajj


kész vagyok

2011. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!