Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van összefüggés?...

Szerintetek van összefüggés? (Missed ab. )

Figyelt kérdés

12 hetesen derült ki, hogy nem él a magzat. Missed ab. lett a vége :(

Előtte 8 hetesen voltam dokinál, amikor megállapította, hogy van egy enyhe hüvelyi fertőzése. Mondta, hogy nem kell aggódni, terhességnél előfordul. Bár elég nagy mennyiségű folyásom volt.

Szerintetek lehet ez a fertőzés az oka vetélésnek? Mert az uh-n azt állapították meg h 7-8 hetesen állt le a baba a fejlődésben.

Pénteken megyek dokihoz, tőle is megkérdezem, de addig is kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.


2012. ápr. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem több missed ab.-om volt,az utolsónál mondta a doki nekem is hogy valószínüleg fertőzés mistt volt.A 10 hetes uh-án még minden rendben volt de a 12 hetesen már nem dobogott a kicsi szive.A szövettanból nem derült ki semmi.
2012. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


El is felejtettem azt a dolgot, csak hogy most olvasgatok a fórumon, akkor ugrott be, hogy nekem ez volt. Remélem ez volt a gond, és nem valami más. Mert ugyebár két vetélés után küldenek csak el vizsgálatokra. Legalábbis ezt mondták a kórházban.

2012. ápr. 18. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés, de ha a doki nem tulajdonított neki jelentőséget, akkor valószínűleg kicsi az esélye. Az a baj, h ezt sosem fogjuk megtudni, bár mindannyian szeretnénk, akik ezen átmentünk. Nekem gombás fertőzésem alakult ki, és durva felsőléguti nyavajám, de senki nem teszi le rá a nagyesküt h bármelyik miatt is állt le a szíve 10 hetes magzatunknak.

Sanjnálom, de fel a fejjel!

2012. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már elavult a kérdésed, biztosan, de azért válaszolok, hátha még nem jött össze a baba. Nekem is volt missed ab-m, az okokat sosem lehet tudni, de én valamiért az olvasottak alapján úgy gondoltam, hogy hormonális probléma állhat a háttérben. Elmondtam a dokinak, aki írt fel Duphastont, és a második terhességemmel már nem volt gond.

Amúgy állhat a háttérben hüvelyi fertőzés is, de ennek kisebb a valószínűsége. Vagy fejlődési rendellenessége volt a babának, vagy hormonális problémád volt, ami viszont kezelhető.

Hátha tudtam segíteni.

2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerencsére már nem aktuális a kérdés :) Jelenleg 28 hetes kismama vagyok, utrogestant szedtem a 13. hétig :) Lekopogom, eddig minden rendben megy
2013. ápr. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!