Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 19. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

no comment...

inkább nem írom le a véleményem...

2012. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 19. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez akár poén is lehet,de az első kicsi anyukája nem normális,az tuti.
2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy nem normális dolgok ezek. Hozzáteszem, a kislány nagyon édes, mint egy játékbaba, de ki csinál ilyeneket a gyerekével? A második kép pedig poénnak sem jó. Felakasztani a fiadat poénból? Elmebeteg, aki csinálta..
2012. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne dőljetek be ennek. Látszik, hogy Photoshop-al csinálták a képet. Profi, megtévesztő munka :)
2012. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kislány tuti számítógépes!Egy ekkora gyerek nem viselné el, hogy így kifessék a szemét!!

Sminkeltem már 10 év körülieket így, még ők sem bírták!


A 2. kép meg reális...sajnos...

2012. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem is néztem. Én tuti, hogy azt akasztanám oda, aki a képet csinálta. Szerintem nem vicces.
2012. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a TLC nevű csatornán van egy olyan műsor, hogy gyerekszépségversenyt mutatnak, amin van 0-24 hónapos korosztály is, és ezeket a piciket is sminkelik!!!! csili vili fodor bodor ruha, haj belőve, színpadon mutogatják őket, a nagyobbak (3-5 év) meg már betanított mozdulatsorokat csinálnak, ja és fiúk is versenyeznek, szintén egy kis sminkben! véleményem szerint iszonyú gááááz
2012. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!