Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balaton környékén ajánlanátok...

Balaton környékén ajánlanátok apartmant/apartmanhotelt két kisgyerekkel, ahol medence, játszótér is van az udvaron, és környéken sok látnivaló?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Keszthely:


[link]

2012. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ez részletesebb és az udvari játszótér is látszik:


[link]

2012. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozok, mi pont tegnap foglaltuk le náluk a szállást, egy hónap múlva megyünk. Eddig csak jót olvastam róluk (kivéve egy élő fába is belekötő ffi véleményét). Nagyon jó, hogy kint és bent is van medence, igy ha hűvös, esős lenne az idő, akkor is tudunk pancsolni. Közelben van egy Kalandpark, 3,5 évesem imádni fogja, 7 perc sétára a gyenesdiási strand, ami az egyik legjobb értékelést kapta a balatoni strandok közül. Lehet biciklit bérelni utánfutóval, nem messze a hoteltől van a kiépitett bicikiút, a környéken pedig sok mindent meg lehet nézni.
2012. máj. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen a hotelen már én is 2 éve gondolkodom. Hány napra mentek és ez mennyibe kerül, mi van benne az árban?
2012. máj. 9. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éjszakára, félpanziós ellátás, a hotel**** részére.(Lift,klima miatt) 3 ágyas szobát kértünk, és mivel a 4 csillagos részen nincs konyhás (apartmanos) szoba, nagyon rendesek voltak, készitenek be nekünk mikrót v. vizforralót. 3,5 éves és 9 hónapos gyerekkel megyünk.

105000 Ft lesz az 5 éj, teljes panziót nem kértünk, mert szerintem olcsóbban jövünk ki, ha egyénileg ebédelünk náluk (vagy máshol) Mi a gyenesdiási wellness akciót választottuk, mert ez 6 éves korig ingyenes, egyékbént meg 3 év felett fizetni kell.

[link]

2012. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!