Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Légzésfigyelőt választani?

Légzésfigyelőt választani?

Figyelt kérdés
Megkértek, hogy vegyek bébiőrt és légzésfigyelőt koraszülött babának. igazából olyat szeretne az anyuka amit a babára lehet ragasztani. két gyerekem van nekem egyik sem volt tanácstalan vagyok.
2012. ápr. 22. 19:15
 1/8 Sókristály ***** válasza:
100%

Olyat még nem láttam amit a babára lehet ragasztani, max. olyat, amit a pelenkára lehet csiptetni, tehát mobil.

Ebből két félét próbáltam. Az egyik a Respisense. Alapvetően bevált, bár könnyen lecsúszott, ilyenkor pedig téves riasztást produkált. Aztán kb. fél év alatt tönkrement, nem bírta az átázó pelusokat.

Most Snuza Go van, és egyszerűen szuper. Jól érintkezik, nem csúszkál, mert jó a csiptetője, és pisibiztos. Kb fél évig bírja egy elemmel, az elem 2000Ft-ba kerül. Maga a készülék olyan 24000 körül van.

2012. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi és bébiőr?
2012. ápr. 22. 19:27
 3/8 Sókristály ***** válasza:

Hát abból nem nagyon tudok neked márkát ajánlani, azt nem használtam, mert a lakás elrendezése miatt bárhol hallottam a piciket. Gondolom nagy különbségek nincsenek köztük, de erről nem merek érdemileg nyilatkozni.

A Snuzáról annyit akartam még írni, hogy bekapcsolható rajta olyan funkció is, hogy minden légvételt (mozgást) pittyenéssel jelez. Ennek állítható a hangereje, ezért jól működik bébiőrzővel is. Ezt a tájékoztatófüzetükben olvastam, és feltételezem, nekik bébiőrzőik is vannak.

És még valami a Snuzáról. Nem csak légzéskimaradás esetén riaszt, hanem akkor is, ha a percenkénti légzésszám 8 alá esik.

2012. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
magyon köszönöm most kerestem rá a neten jó lesz
2012. ápr. 22. 19:35
 5/8 Sókristály ***** válasza:
Találtál bébiőrzőt is a Snuzánál, vagy hülyeséget beszéltem?
2012. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, de találtam snuza halo-t
2012. ápr. 22. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk snuza halo van, ez mobil pelusra csíptethető (én badyt és kisnadrágot adtam rá, és a nadrágra csíptettem, érzékelt így is, nem volt téves riasztás. De ezt csak akkor használtuk, ha nem a kiságyban alszik. A kiságyban angelcare van, 4-5 hósan mikor forog, már lehet hogy lecsúszik róla a mobilkütyü ahogy forgolódik. Bébiőrünk angelcare van, egyben a figyelővel.
2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sókristály ***** válasza:

7-esnek üzenem, ne aggódjon, nem fog lecsúszni akkor sem, ha már mocorog. Kisfiam 10 hónapos, és még simán tudjuk használni. Én a pelusra szoktam csiptetni. Van olyan is, hogy miután felébred, nem azonnal veszem le, mert valami dolgom akad, és még négykézláb mászás, meg felállás közben is a helyén marad.

Amúgy nekünk is van párnás figyelőnk is, csak a kis rosszcsont nem igazán alszik az ágyában. a tesóinál viszont jól ki tudtuk azt is használni.

2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!