Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adrián, Ingrid tetszenek ezek...

Adrián, Ingrid tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik. Az Ingrid nagyon szép, finom női név, az Adriánról meg egyik kedvenc könyvsorozatom jut eszembe (Adrian Mole). :)
2012. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyik sem tetszik.
2012. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat!

Az Adrián nekem túl nőies az Ingrid meg olyan donna tonna brünhilda a.k.a. kövér kecskepásztorleány...

2012. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az edrián tetszik, de kicsit tényleg nőies. Az Ingrid nem, nekem olyan kemény hangzású, nem tudom szép, nőies archoz kötni. Ne haragudj de egyetértek az előtem szólóval az Ingriddel kapcsolatban.
2012. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Adrián nem tetszik,az Ingrid elmegy.
2012. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik:(
2012. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Adrián lett volna a kisfiam, de a Peti mellett döntöttünk, ha a következő baba kisfiú lesz, akkor Adrián lesz ez biztos! :-)

Ingrid nem tetszik egyáltalán.


35 hkm

2012. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adrián nekem is túl nőies, Ingrid nagyon tetszik.
2012. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ingrid szerintem sem nőies név, inkább határozott, erőteljes, szigorú, következetes nőt képzelek hozzá, külsőre germán-skandináv típusú (szőke hosszú haj, világos bőr, magas, és nem egy törékeny nádszál). De nekem tetszik ez a név.

Adrián nem igazán jön be, én sem tartom férfiasnak. Ismerek személyesen felnőtt Adriánt, és ő sem az a hű, de férfias jelenség. Adriána, a női megfelelője viszont tetszik.

2012. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Érdekes amit az utolsó írt,mert én ismerek mindkét nevű embert,és a leírása nagyon illik rájuk! A lánynál a külső.

Nem én akarom így elnevezni a gyerekemet! Köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 25. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!