Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek az alábbi nevek?...

Tetszenek az alábbi nevek? Annaliza, Eliza, Letta, Norka, Noella.

Figyelt kérdés
A leginkább az érdekelne, hogy akit így hívnak, szereti-e a nevét. Néhány kommentet megelőzően: Kíváncsi vagyok szimplán, nem az itteni szavazatok alapján fogok dönteni. Nekem a ritka nevek közül ezek tetszenek, de tetszik egy csomó "egyszerűbb" név is, illetve a magyar eredetűek is, ja és nem szenvedek feltűnési viszketekségben sem, hogy ilyen neveken is gondolkodom. :) Minden normális választ köszönök!
2011. dec. 6. 12:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hát tényleg szokatlan nevek de ahogy olvasom jok.Nekem a Noella tetszik ezek kozul.
2011. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül nekem az Eliza és a Letta tetszik, de az Eliza jobban.
2011. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül a Norka tetszik a legjobban, olyan kis aranyos. Az Annaliza név is különleges, egy igazán szép kislánynak tudnám elképzelni :)
2011. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én Nikolett vagyok, de születésem óta Lettinek becéznek. Azóta ha jól tudom, van már anyakönyveztetve ez a név is. Én szeretem a Lettit, csak elég nehézkes, hogy papíron Nikolett vagyok. A Lettáról a Nikoletta jut eszembe, és az én időmben ilyen formában ezt a nevet a kisebbség használta. Ezzel senkit sem szeretnék megbántani, de a környezetemben elég sok velem egyidős Nikoletta volt. Úgy tudom, hogy még a Violákat becézik így. Ha a fenti nevek közül kellene választani akkor az Elizát választanám. De miért nem lehetne egyszerűen csak Liza a pici lány?
2011. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a like!


4/4, egyáltalán nem biztos, hogy ezek közül a nevek közül lesz a nyertes név. Ez csak a ritka-nevek listám :)Az ELiza pont azért tetszik, mert lehet becézni Lizának, Lizinek, viszont van "komoly" formája is. Engem pl. zavarna, ha hivatalos helyen a becenevemen szólítanának, mert az számomra intimebb, és a barátok, családtagok szólítanak becézve.


3/4, Norka nekem is nagy kedvencem lett. :)

2011. dec. 6. 13:24
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Annaliza és Eliza tetszik (bár nem adnám a lányomnak). Többi nem, főleg a Norka (ez becenév), Noella meg olyan mint Szörnyella...
2011. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy egyik se... A hangzásuk szép, de nem jön be. Talán az Eliza.
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

5ös, annyit pontosítanék, hogy a Norka nem becenév, hanem egy újkeletű magyar névalkotás a Zorka, Dorka, Borka analógiáján.


Köszi a véleményeket!

2011. dec. 6. 15:47
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy mondod, a Zorka és a Borka is szép nevek, az utóbbi pláne

3. voltam :)

2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még sosem írtam senkinek, de mindegyik tetszik! Nem tudom, hogy adnám-e a gyerekemnek, de így első olvasatra, mindegyik nagyon bájos, de nem túl elrugaszkodott.Mondjuk az Eliza nálunk benne van a pakliban, a többi eddig nem volt, de bármi lehet..:-))
2011. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!