Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyereketeknek szoktatok...

Kisgyereketeknek szoktatok készíteni játékot? Különösen a fiús anyukák válaszaira lennék kíváncsi. Tudnátok képeket is mutatni esetleg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem fiús játék, de én is a fiamnak csináltam: 2 nagy pampers dobozból csináltam játékkonyhát.

És tervben van, hogy az étkező asztalra csinálok egy "huzatot", ami olyan lesz mint egy házikó, ablakokkal, ajtóval... Abban fognak tudni "bunkerezni" és nem esik szét egy-egy hevesebb mozdulatra mint a játéksátrak. De még nem kezdtem hozzá.

2012. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó! Mi is pont konyhát akarunk neki csinálni! Meg gondoltam még garázsra és alagútra is dobozból.
2012. ápr. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!