Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magyarországon ill. külföldön...

Magyarországon ill. külföldön élő anyukák, milyen "különórás" lehetőségek vannak bölcsis ill. ovis korú kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés

Mi az, amire jártok, gondolok itt olyanokra, mint úszás, manótorna, táncház stb.

Mi az amit igénybe vesztek, mi az amire lehetőség lenne, de nem jártok? Mennyibe kerül?


2012. márc. 17. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs időnk erre, de én magam fejlesztem a 3 éves kislányom rajztudását, lévén hobbimban rajzoló vagyok, tanultam is ezt a "szakmát" így ebben az irányban fejlesztem a kicsit.

22F

2012. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk, így árakat nem írnék, mert nem sokat tudnál vele kezdeni szerintem. A 6 éves nagyfiaim 1 éve járnak dzsúdózni, a kislányom 5 éves és 4 éves kora óta táncra jár, a legkisebb fiam (2 éves) még semmire, de sokat járunk játszóházba, ahol foglalkozásokat is tartanak nekik - hol zenés, hol táncos, hol tornafoglalkozásokat.


Emellett minden gyerekem baba korától úszik, ki-ki a saját szintjének megfelelő formában jár most is.


Szeptembertől a nagyok valamilyen hangszert is elkezdenek.

2012. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2. válaszoló, ti tényleg jó sok mindent csináltok! Melyik országban éltek?

A kérdésemet igazából azért írtam ki, mert mi is külföldön élünk és úgy érzem, hogy Magyarországon sokkal több lehetőség van a pici gyerekekkel, mint itt. Ezért hallanék szívesen anyukákat még MO-ról is és külföldről is, vajon tényleg így van-e.

2012. márc. 18. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Mi Portugáliában élünk, de szerintem nem igaz ez, hogy külföldön kevesebb a lehetőség. Pl. babaúszás mindenhol van, sportfoglalkozások, játszóházak szintén. Szerintem csak azért érzed így, mert itt az oldalon inkább magyar vonatkozásban emlegetik sokat ezeket a témákat. :)

2012. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi is járunk babaúszásra, babatornára, játszóházba, de mégis amikor otthon vagyunk, akkor úgy érzem, hogy sokkal gazdagabb a kínálat.

Ezért is kérdeztem, hogy mik azok, amiket igénybe vesznek a magyar anyukák, ill. amiről tudnak hogy van, de nem járnak.

A külföldi példákat pedig azért szeretném látni, hogy vajon más országokban hogy megy ez.

2012. márc. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!