Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szerettek a legjobban a...

Mit szerettek a legjobban a gyereke (i) tekben, vagy mi tetszik benne/ük a legjobban? Külső és belső tulajdonságokra is gondolok.

Figyelt kérdés
Én a fiam hatalmas szempilláit és a fülén levő picurka anyajegyet imádom. 2 éves.
2012. ápr. 25. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
MINDENT! :) De ha meg kellene különböztetni, akkor külsőleg a hatalmas barna gomb szemeit és a pufók arcát, belsőre pedig az eszét. Korához képest nagyon okos :) 20hós
2012. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van valami.


Nekem lányomnak világitóan kék szeme és szüke göndör fürtjei vannak. Az arca meg olyan hozzá mint egy játékbabának.


belsö tulajdonsága hogy nagyon jól kijön a többi gyerekkel és mindent szret csinálni. Nyilt mindenre.

Habár hisztizni is tud hogy egy rossz dolgot írjak.

2012. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam gyönyörű ártatlan tekintetét imádom a legjobban.Hatalmas szemeiket és szép ívelt vonalú szájukat.

-A nagyban (3,5) azt hogy olyan pihe-puha, simulékony, bújós, igazi anyás. Naponta százszor mondja, hogy szeretlek anya :)

-A kicsiben(1,5) pedig, hogy olyan mindenben benne levő vagány kiskölyök, aki a legmeglepőbb időpontokban jön oda egy pusziért vagy csak azért hogy megsimogasson :)


Külsőre mint két tojás, de két nagyon különböző egyéniség.

2012. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még csak csak 4hónapos. Imádom minden porcikáját.

Egyébként meg tudnám enni, amikor nyújtózkodik, olyan kis édes, minden erejét beleadja, meg mikor szopizás közben a szemembe néz és cicivel a szájában mossolyog...


Életem értelme:-)

2012. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom észre vettétek e,de a gyerekeknek olyan szép nagy szempilláik vannak! :-) annyira irigylem ezt Tőlük!! :-D


A legnagyobban azt az okos fejét :-) Hogy önálló akar lenni,hogy inkább más kedvébe szeret járni,önmaga csak a 2. helyen szerepel. Külsőre a vékony haján kívül mindent! :-D - 5 éves.


A középsőm olyan "szeretem a családom,Ti is szeressetek,mert olyan bújós vagyok,mint egy kis cica!" Külsőre az arca a nagyon "baba" és ideális testsúlyú,nem sovány gyerek :-D - nyáron lesz 3 éves.


A legkisebb... 7 hónapos,kis Bandita :-) Semmit nem tud,csak hátról hasra,meg ha nagyon olyanja van,akkor vissza fordul,de már mindent szétpakol a hátán közlekedve,mindent imád ami fityeg... nem is tudom mit imádok úgy benne :-D


Imádom,hogy különböző személyiségek,imádom,hogy van amiben külsőleg hasonlítanak és van amiben nem... De a legjobban azt imádom,hogy az enyémek! :-D


Üdv: 3 lányos

2012. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagylányomban a legjobban azt szeretem, hogy iszonyatosan okos, megfontolt, megbízható. 3,5 éves és ha elmagyarázom neki, hogy mit miért kell úgy csinálni simán megérti. Nincs hiszti, ellenkezés, még ő magyarázza tovább a többieknek, hogy így kell és kész! Amúgy szeretem a gyönyörű gesztenye barna haját és szemét, a szép arcvonásait.

Fiamnál ellenállhatatlanabb pasi nincs a világon. Csibész, de a jó értelemben. Szeles, meggondolatlan, ennek ellenére annyi szeretet van benne, hogy örökké hálás leszek Istennek érte. Imádom a különleges vörös haját, az égszínkék szemét, a csókos száját. Iszonyatosan szép srác!

Pici lányom mások elmondása szerint az én kicsinyke másom, ezért szegényt sajnálom. Légies, törékeny, mégis szívós. Még csak egy éves, de simán megbirkózik a játékért a két éves bátyjával. Nagyon szép baba, azaz igazi szőke "lencsi lány" típus.

Mindegyikre nagyon büszke vagyok, és hálás vagyok a sorsnak, hogy az anyukájuk lehetek.

2012. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imadom a fiam mosolyat mert mindig olyan oszinte,artatlan es tiszta,nincs mogotte semmi csak az igazi boldogsag/huncutsag!
2012. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3,5 éves. Olyan szempillái vannak, hogy söpörni lehetne vele: hosszú és sűrű. Mellé hatalmas fekete szemei. A pofija is nagyon szép, olyan mint egy kislány. Vékony, izmos kiskrapek. Belsőre is imádom, egyedül a makacsságát és a hisztijeit tolerálom sokszor nehezen.

Kislányom 1 éves. Őneki az alig pelyhedző kis haját és a gyönyörű pufi pofiját imádom, olyan mint egy kis játékbaba. Belsőre róla még nem tudok rosszat mondani, eszik, alszik, játszik.

2012. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 fiam van, és imádom bennük, hogy semmiben sem hasonlítanak! Se külsőre se belsőre totál mások! :)

A 4évesnek hatalmas szempillái és barna szemei vannak, barna hajjal nagy okos feje, és olyan szép kis lelke! :) Bújós, anyás!

A 20hós középsőnek mégnagyobb zöld szemei vannak, sötétszőke haja. Kis tojásfejű vagány gyerek. Megnöveszettük a haját- majdnem lányosan bájos vele- de azért persze igazi ízig-vérig pasi. Hihetetlen- hogy úgy okos, hogy nem tanítjuk, hanem tanulja a nagytól meg tőlünk! :)

A pici 4hós tejfelszőke hajjal, és világító kék szemekkel. Igazi kakukktojás, de egy nagyon kiegyensúlyozott nyugibaba! Imádnivaló, ahogy hangosan vigyorog ránk reggelente, és ahogy örül, ha valaki ránéz, vagy hozzászól. Legyen az bármelyik szülője, tesója, vagy nagyszülője.

Szóval imádom, hogy három ilyen édes és szép kispasival áldott meg az ég. :) és hogy az anyukájuk lehtek! :)

2012. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!