Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ki vagy kik találták ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki vagy kik találták ki, hogy ha megismersz egy pasit aki nem tetszik, akkor ha jók a belső értkei és összeilletek ezen értékek szerint az majd meg fog szépülni a lány szemében?

Figyelt kérdés
Kb 20 szor próbálkoztam már rondább lányoknál, volt aki 168 centis és 70 kilós volt, de még azok is elutasítottak a külsőm miatt. Akkor hol az a nyamvadt igazság, hogy amikor leírják itt százával a lányok, hogy egy rakatszor jöttek össze olyan pasival aki nem tetszett nekik, de később megszépült a szemükben. Hogy lehet megszépüli, ha nem is engedi hogy megismerkedjünk? Mondom kb 20-21 igencsak nem szép nőnél próbálkoztam, de ugyanolyan hidegek mint az átlagos vagy szebb csajok. Ha nem vagy olyan külsőre, akkor soha az életben nem fogsze megszépülni. Max arra vagy jó, hogy ebbe az izé barátzónába bekerülj de onnan nem jutsz tovább ha megpusztulsz akkor sem. Legalábbis kb 20 lány után ezt mondom.
2012. jan. 15. 20:39
 1/7 zseni001 ***** válasza:
He?
2012. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondják,hogy a férfit,fiut (a nem szépet) a pénze teszi széppé!!
2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam kérdező!


EGy hatalmas, dagadt, szemüveges, arcra sem nagy szám lánynál próbálkoztam, de még durvábban lekoptatott komolyan mondom, mint egy szép, ápolt, model alkatú lány.

2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldj fényképet. Akkor lehet igaz választ adni.
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így egyedül? Azt hittem, hogy csak én járok így mindig, hogy még a ronda nők sem akarnak sem barátnak, nem hogy megismerni. Képet nem küldök, maradjunk annyiban, hogy ronda pasi vagyok, de nagy szívem van és nem vagyok a világban egy elveszett ember.
2012. jan. 15. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert te sem gondoltad szépnek azokat a lányokat, akiknél próbálkoztál. Mi nők megérezzük, ha nem tetszünk egy pasinak, és az ilyen viselkedés még jóhogy nem fog széppé tenni téged a szemünkben.

Tanuld meg megbecsülni a nőket!

Az, hogy egy idő után szépnek látjuk a párunkat, még ha nem is az ideálunk (én is így vagyok vele), az azért van, mert a belső szépsége teszi kívülről is széppé számunkra. És mivel nekünk a legszebb oldalát mutatja, pláne a kapcsolat elején, ezért mi a legszebbnek fogjuk őt látni.

Ez a titka, nem az, hogy "nem szép" lányoknál próbálkozol, és mellettük szebb leszel!!!

2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha jók a belső értékei" ... hát akkor lehet mégsem olyan jók...

Érdekes, nekem sikerült, ha úgy vesszük, kétszer is, pedig nagyon nem vagyok jóképű.

Az meg hogy a te egy személyedből és 20 lányból világraszóló következtetéseket vonsz le, megintcsak nem vall túl sok értelemre odabent.


De mindez már le van írva a többi 337849234 tökugyanilyen kérdésben...

2012. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!