Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted is bunkóság, hogy...

Szerinted is bunkóság, hogy csak úgy beállítanak anyósomék és egész nap itt vannak nálunk?

Figyelt kérdés
nem szólnak soha előre, hogy érkezni fognak....
2012. ápr. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

eléggé az


Nekünk ezt egyszer csinálta meg,kora reggel jött szombaton,mi még ágyban voltunk,és közli hogy segit vacsit főzni.Mondom de azt majd este fogok.Erre ő: tudja,de ugyis itt lesz akkor is.


szépen megmondtam,hogy itt ugyan nem,van már programunk,megyünk x helyre KETTESBEN,de majd megbeszéljük mikor és szeretettel várjuk.

2012. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én felrobbannék! amúgy sem szeretem, ha bárki bejelentkezés nélkül jön, de az én anyósom soha nem tenne ilyet, nagyon tapintatos.
2012. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az. Anyós egyszer jött este 7kor, hogy ő nálunk alszik. Hát nem kapott ágyneműt. Azóta eszébe sem jut ilyesmi. :)
2012. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nagyon jóban vagyok anyósommal.

nekem ő az egyetlen segítségem, neki meg az unokájához vezető út vagyok, így igyekszünk a jó viszonyt tartani.


ilyenért nem bunkóznám le, csak megkérném, hogy legyen szíves legközelebb előre szólni, mert kellemetlen, hogy pizsiben csoszogok mikor beállítanak, szeretnék inkább készülni rá, esetleg valami kis programot szerveznék mikor tudom, hogy jönnek, pl. fodrászhoz elszaladnék, kihasználva azt, hogy unokázik :)

ennyivel elintézném :)

2012. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, de mondd meg neki, h jó lenne, ha legalább előző nap szólna. :)

Én úgy vagyok, felőlem jöhet bármikor bárki, nem érdekel, az sem, ha pizsiben, kómás fejjel lát. Amennyiben meg épp programom van aznap, akkor elküldöm, v megy magától, mert nincs időm foglalkozni vele.

2012. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé az. A saját anyám, vagy testvérem sem állít ide bejelentés nélkül, hiszen nem tudhatja senki, hogy nem zavar-e engem/minket valamiben. Hiszen lehet, hogy éppen nagytakarítok, vagy vendégem van, vagy a kádból ugraszt ki, vagy épp indulnánk valahova, vagy akármi.


Szóval én biztos megmondanám, hogy legyenek kedvesek máskor előre egyeztetni, hogy mikor szeretnének jönni, és akkor úgy készültök, úgy szervezitek a napot. A hívatlan látogatóknak nyugodtan meg lehet mondani, ha éppen rosszkor érkeztek. Eleve azt mondja az illem, hogy csak ahhoz szabad hívatlanul beállítani, akitől nem vesszük sértőnek, ha megmondja, hogy most nem alkalmas, is az illető sem érzi magát kényelmetlenül, ha ezt meg kell mondania.

2012. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!