Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hetes kismamaként úgy...

Pár hetes kismamaként úgy érzem összeomlott az immunrendszerem. Mandulagyulladás utáni száraz köhögésem egy hete olyannyira nem múlik, hogy attól félek rövid időn belül tüdőgyulladást kapok. Mit tegyek, ha semmivel nem tudtam elindítani a nyákot?

Figyelt kérdés
A homeopátiás szerek egyáltalán nem hatnak ( Stodal. ), a mézes hársfatea, az immunerősítő grapefruitmag- kivonat, a dupla dózis C- vitamin, és a propolisz eddig mind hiába, semmit nem javítottak az állapotomon.

2012. ápr. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene fordulni mihamarabb, aki a felülfertőződés megelőzésére minden bizonnyal antibiotikumot fog írni. Nem mindig jók az otthoni praktikák, és ezt időben fel kell ismerni.
2012. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondta antibiotikumot nem ad mert ebben a korai szakaszban van a sejtosztódás. Lándzsás útifű szirupot, és kamillás inhalálást javasolt. úgy néz ki kicsit jobb a helyzet. Még az égetett cukros hagymateát javasolták. Láz ellen adott algopirynt, de szerencsére még nem volt rá szükség.
2012. ápr. 30. 10:34
 3/3 anonim válasza:
Szia! Bár látom régebbi a kérdés, de azért válaszolnék. Én a 23. hétben vagyok és már harmadszor kap el a náthás-torokfájós-köhögős nyavalya. Én Sinupretet és Tantum verdét kaptam rá, meg c-vitamint kellett szednem. Eddig mindháromszor rendbe tettek.
2012. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!