Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a penészedés...

Lehetséges, hogy a penészedés miatt nem múlik el a kisfiam állandó, száraz köhögése?

Figyelt kérdés
Nem vészesen, de elég sok sarok penészes, sőt van olyan déli fekvésű fal, ahol a szekrény mögött teljesen fekete penész van. Ez okozhatja az állandó köhögést?
2012. márc. 17. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2012. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogyne okozhatná! Sőt ez egészen az asztmáig is fokozhatja. Szóval mihamarabb kezdjétek el megszüntetni a penészt a lakásban.

Szigetelés, festés, szellőztetés.

2012. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kevés veszélyesebb dolog van mint a feketepenész.

asztma kialakulása előre programozott ezen kívül különböző autoimmun betegségeket okoz.Vagy költözzetek,vagy szüntessétek meg a penészt

2012. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen most kezdünk neki a penészmentesítéshez és az egész ház festéséhez.
2012. márc. 17. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolút, sőt, majdnem biztosan.
2012. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,okozhatja.

Először is azt javaslom,hogy szüntesd meg a penészt.Vehetsz szavót meg ahhoz hasonló drága dolgokat,de az csak felesleges pénz kidobás.Nekünk a hőkamerás férfi aki jött megnézni a falakat,ő a hipót javasolta,mert ezek a szerek,mind azt tartalmaznak,csak 10-12szer drágábbak.Én úgy csináltam,hogy egy üres spriccelős flakonba töltöttem hipót.Bespricceltem vele,kinyitottam az ablakokat,elmentünk egy nagyot csavarogni.Arra jöttünk haza,hogy a fal gyönyörű fehér.Ez kb egy éve volt.Megszűnt a penész.Most jó idő van,megcsinálhatod holnap vagy jövőhéten és nyáron jöhet a festés,ha szükséges.

2012. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálad elég nagy a felület így azt javaslom,hogy csinálj egy lavórban jó hipós vizet,húzz gumikesztyűt,fogj egy rongyot és úgy mosd le.Hagyd jól kiszáradni a falat,ha megoldható hagyd éjszakára is nyitva az ablakot abba a szobában.Addig "átköltözhetnétek" másik szobába.
2012. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan festéket vegyetek, ami "penészellenes"! Mi festés előtt még a falat is befújtuk vmi gombaölő, penészedésgátló spray-vel.

Aztán vegyetek páramentesítő tablettát, sokat jelenet! Nálunk 5 db van lerakva a szobában.

Egyébként milyen házban laktok?

2012. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!