Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dekoráljátok/dekoráltát...

Hogyan dekoráljátok/dekoráltátok a gyerkőc szobáját?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök, elsősorban saját kézzel megvalósítható, nem túl költséges díszítés érdekelne.
2009. jún. 22. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a falra tettem vászonvirágot, meg szivacsból készült figurákat (mikiegeret meg donáldkacsát:-)Ezeket meg is lehet venni, néhol nem is drágák. Amúgy imádja a színes babacsillárját, falilámpáját és az éjjelifényt is.

Na meg most került be egy művirág (mert sötét a szoba, az igazi nem bírja) és imádja. Ahányszor bemegy, megnézi, és konstatálja, hogy ott van:-)

2009. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik ismerősöm kivetitett diával a falra és azt lefestette....nagyon egyszerű és olyan szép mintha festő csinálta volna....az egész fal be van fetve...a vukkból egy jelenet.
2009. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre velünk van egy szobában, így most készülünk az ágya fölé festeni ,mesefigurákat. Ha majd külön szobában lesz (mi költözünk átva nappaliba és a hálószoba lesz a gyerekszoba), akkor egy festés után ismét jön a rajzolósdi. :)
2009. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nics sajnos még nagy dekoráció, mert két év alatt 3 szobája volt a fiamnak. Most úgy tűnik, hosszú távon maradunk a mostani helyünkön, itt majd dekorálok, ha kicsit egyenesbe jövök anyagilag. Én első sorban pár szép, kinagyított és bekeretezett fotóra gondoltam, bár ez annyira nem olcsó, de néha Lidl-ben, Aldiban ki lehet fogni olcsóbb képkereteket, arra gondoltam, hogy 3 egyformát veszek majd, és ezeket egymás mellé teszem a falra, mint egy fotó-sorozatot. Most konkrétan ez jut eszembe.
2009. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk meses matricak vannak felragasztva.A plafonon,mg egy picit alatta csillagok,pillangok,pici viragok vannak amik foszforeszkalnak.Aranyos.Ez kislanyos szoba.Csillar nincs(rizslampa van)bohocok lognak le onnan.
2009. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk dekorgumis figurák vannak feltéve amit a tesz-veszen olcson lehet venni. meg néhányat saját kezüleg csináltam.

Az ajtaja meg matricafestékkel készítettem figurákat!

2009. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!