Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák ti szoktatok...

Anyukák, kismamák ti szoktatok fülhallgatón zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Ha gyerekkel vagytok akkor is?
2012. máj. 3. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes kismama vagyok, de én szoktam. Amikor a keresztlányommal megyünk sétálni, (9hónapos) akkor is szoktam,max csak az egyik fülhallgatót rakom be. Persze csak akkor ha szunyókál. :)
2012. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ha felkel akkor elrakod a fülhallgatót v. rajtad marad?

A te babáddal is fogsz majd séta közben zenét hallgatni?

2012. máj. 3. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 3 hónapos babám van... de nem hallgatok, max hangfalon kellemes hangosságban.

Már csak azért is,mert imádom hallgatni ahogy gőgicsél.. meg ha sír azt is. :)

2012. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Kismamakent igen, anyukakent mar csak futas kozben. Egyebkent sem hallgatok zenet meg par evig szerintem. Imadom, de egy ket es egy harom eves gyerek mellett egesz nap allamdo alapzajban vagyok, csak akkor van csend, ha alszanak. Ilyenkor az agyamnak arra van mar csak igenye, hogy max a fu novekedesenek a sercegese jusson be, semmi mas, zene sem. :)
2012. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elrakom, mivel akkor totálisan vele foglalkozok :)
2012. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyerek nélkül megyek valahova, főleg vonaton, BKV-n, akkor igen. Ha a gyerekkel (akár babakocsival, úgy, hogy alszik, akár mei tai-jal) nem. Otthon a hangfalon hallgatok zenét. Valami zene szinte egész nap szól.
2012. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam,de az iskolás lányaim mindig!
2012. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amíg aludt séta közben a fiam,mindig fülhallgatóval hallgattam zenét a telefonomon.aztán amikor már nem aludt,akkor nem.ha egyedül megyek valahova,mindig hallgatom,sokszor kocsiban is,csak akkor csak az egyik fülembe dugom be.amúgy is be van dugva,mert azon szoktam telefonálni,ha hívnak vezetés közben
2012. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És akkor nem megy a rádió,csak a te füledben?Hallod,ha a gyerek beszél?Őt nem zavarja?
2012. máj. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!