Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozás közben lehet zenét...

Motorozás közben lehet zenét hallgatni fülhallgatón?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
ne halgass tapasztalatból mondom!!!Én piros lámpánal elvette a figyelmemet nem láttam hogy piros lett és bele mentem egy másik motorosba szétszaggatta a külsőmet a belsőt elferdült a sárvédő ne halgass zenét igaz én csak fél füllel nem ordítva tök hjalkan halgattam és mégis látod..
2011. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem felesleges is zenét hallgatni. Hallottam olyan esetről, hogy a gyerek az iskolából hazafelé biciklizett fülhallgatóval a fülében, a vasútátjárónál a lámpa pirosra váltott, nem vette észre, de még kiabáltak is neki, de azt sem hallotta, és a végeredmény ez lett, hogy elcsapta a vonat... Lehet, hogy túlontúl drámainak hangzik, de ez tényleg megtörtént!
2011. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét fülbe fülhallgató -- szabálytalan kerékpáron is, legalább 5000es csekk a díjazása.
2011. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nemlehet. Főleg nem motorozás közben. A motor szerintem az egy olyan dolog ami 1000% koncentrációt és odafigyelést igényel. Ezer meg ezer dologra kell vigyelni hajtás közben,és ezekbe nemtartozik a zene. Amúgyis , élvezd a motorozást,zenét meg hallgass otthon : )
2011. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%
robogón énis mindig hallgattam, de mióta vettem nagymotort nem merek, nagyon kell figyelni.
2011. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én robogón kipróbáltam még régebben de nem tetszett..valahogy elvette a figyelmem..egyáltalán nem olyan mint autóban a rádió:S
2011. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagymotoron szinte mindig hallgatok zenét. (Esetleg akkor nem, ha lemerül az MP3 lejátszóm)

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy álltam egy pirosnál és nem hallottam meg még jó messziről a mentőt, de abban a pillanatban amikor mások is meghallották elkezdtek félre állni akkor már nekem is világos volt, illetve hallottam szóval nem volt belőle semmi probléma, amúgy meg kétlem, hogy illegális lenne, mivel többször is volt, hogy megállított rendőr igazoltatni, és sosem szólt érte. Zene nélkül engem kifejezetten zavarni szokott amúgy a szélzaj.

2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!