Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik, hogy még ma sem...

Létezik, hogy még ma sem kaptam családi pótlékot, pedig bankszámlára érkezik?

Figyelt kérdés
Ez már a 3. munkanap májusban...

2012. máj. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tegnap megjött,mint mindig a második munkanap.hivd fel őket
2012. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én tegnap kaptam.

gy.m.s.megye

2012. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi eszem van... :-D most ugrott be, hogy talán csak sms-t nem kaptam a drága bankomtól az utalásról, úgyhogy ebankoltam kicsit, és láss csodát, tegnap én is megkaptam a családit! Bocsi :-D
2012. máj. 4. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem meg még ma sem jött meg...én is azt hittem hogy nem kaptam sms-t,de megnéztem még nincs rajta...
2012. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem postás hozza.Május 7.-e van, de családi még sehol!

Hol a jó anyjukban ülnek ezek rajta????

2012. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 8-a van.Nekem még sehol semmi.Pedig elvileg számlára jön..Már agyamra megy az államkincstár..még ezt is elveszik..már lassan 4 havi gyessel lógnak nekem.Éhen is haltunk volna ha nem lenne a párom..szépek mondhatom.
2012. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már telefonálnék a helyetekben... ha akkor nem nézem meg e-bankon, akkor én is telefonáltam volna. Nehogy már rajta üljenek még azon a kis pénzünkön is!
2012. máj. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!