Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már valaki a kisgyerekéve...

Járt már valaki a kisgyerekével vagy maga miatt homeopatiás orvosnál? Kérem írja le használt e? Nálunk az alvás a fő gond ezért gondoltam rá, hátha segít.

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok,de én nem is tenném.Inkább vedd számba azokat a tényezőket,amik a gyereket feszültté tehetik,ami miatt nem tud aludni:A túl sok inger,harsány színek és fények a lakásban,zajok,(a dinamikus zene pld,ha nem este,csak délután hallja is,olyan feszültté teheti hosszú órákra,hogy csak na)Döntéskényszer-(nagyon egyszerű dolgok:ha én,mint szülő,azt mondom,hogy most játszótérre megyünk,holnap meg bábszínházba,akkor ez jó. De,ha felteszem a kérdést a gyereknek,hogy hová menjünk,játszótérre vagy bábszínházba,az már nem jó,főleg,ha kissé szorongó a gyerek,mert lehet,hogy azon meditál,hogy jobb lett volna-e a másik dolgot választani)A homeopátia az egy humbuk.Arra jó,hogy te megnyugodjál,hogy jaj,mennyi időt szán rád ez a homeopata orvos,mennyire rendes és jófej,nos,akkora óradíjért,amit oda fizetsz,a házi gyerekorvos is nagyon szívesen elbeszélgetne veled,valószínű,hogy hókuszpókuszok helyett talán közelebb jutnátok a megoldáshoz. Csakhát ez senkinek eszébe se jut,nyilván a normál rendelési időbe nem fér bele fél óra egy páciensre.
2012. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, jártam.

Igen, használt.

Hasfájásra először nem orvos, hanem itt nálunk külföldön kapható cseppek használtak először, minden csodát kipróbáltunk előtte.

Utána fogzásra is cseppeket, ismét evett rendesen.

Most olyan gyerekorvosunk van, aki homeopata orvos is. Nem csak homeós szerekkel kezeltetem, ha gond van, de meghallgatom a lehetőségeket. Most az ekcémájára írt fel valamit, de nem akartam használni, mert a nem homeós (nem szteroidos) kenőcs megfelelt.

2012. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egy jó tapasztalatom van a homeós cucokkal kapcsolatban, a Coryzália, ez többkomponensű, náthára való

kisfiam egyszer benáthásodott nagyon, szinte folyt ki az orrából a váladék, beijedtem, hogy most 2 hetes tortúra elé nézünk, aztán adtam neki 2 szemet délelőtt, és délutánra már csillapodott, másnapra pedig teljesen elmúlt

ha nem velem történik el sem hiszem, azóta ezt ajánlom mindenkinek :)

2012. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első, hidd el már mindent kipróbáltám. Nagyon nyugodtan élünk, szeretetben, tv-t nem néz csak néhány dalocskát. Tudom, h nem nagyon társaság kedvelő baba ezért nem is erőltetem. De miért ébred óránként sirdogálva és nem tud vissza aludni, így Ő is én is fáradt vagyok.
2012. máj. 5. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!