Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viborcol homeós kúp helyett...

Viborcol homeós kúp helyett hasonló hatással tudtok ajánlani valamit? Használt valaki mást, nyugtalan alvás esetén? Olvastam egyik nap, hogy Panadol Baby-t adott v. ki a babának. Ez tényleg jó ilyen esetben? (9 hós babának)

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A Panadol láz- és fájdalomcsillapító, csak azért, hogy a kicsi jobban aludjon, nem adnám, nem terhelném a kicsi szervezetét. A Chamomilla Ch 12 http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. próbáltad már?
2010. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
osztom az első véleményét, én sem adnék, és nekünk is a Chamomillát ajánlotta a doki
2010. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doktornőnk mondta, hogy vannak gyermekek, akik szervezetére abszolút nem hatnak a homeopátiás szerek. Az én kisfiam is ebbe a kategóriába tartozik és bizony nem igazán jó alvó. Viszont emiatt én semmiképp nem adnék neki gyógyszert vagy bármilyen bogyót. Az más, ha pl. a fogzás miatt vannak alvásproblémái: ilyenkor Nurophent adok neki.
2010. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A Camomilla amit olvashattam, csak összekevertem! Köszi mégegyszer!
2010. nov. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!