Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Csaba névről?

Mi a véleményed a Csaba névről?

Figyelt kérdés

Mostanában mennyire gyakori a babák/kisfiúk körében?

Tegnap derült ki, hogy a második gyermekünk is fiú lesz, és egyáltalán nem tudunk dűlőre jutni a nevekkel.. Az első kisfiunk Bence, sajnos az Ő nevének gyakoriságán már nem tudok változtatni, de akkor (2,5 éve) nekünk csak ez tetszett.


2012. máj. 9. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 kisfiút ismerek aranyos, nagyon szép gyerek, ezért tetszik a név:)
2012. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
A Bence mellé menne a Benjámin, Beni -nek becézve! Ebből sincs sok felénk:)
2012. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Benjámin a keresztfiunk, úgyhogy az is kilőve, és talán pont ennyire hasonló nevet nem annyira szeretnénk, hogy ne legyen félreértés.:) így voltam pl a Vince névvel.. De köszönöm szépen az ötletet!
2012. máj. 9. 10:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Szép régi magyar név. A férjemet így hívják. Ha kisfiúnk született volna, szerettem volna ezt a nevet neki.
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok: szerintem nem gyakori manapság, de épp azért adnám. Megvan az értéke, nem tucatnév, de mégsem olyan, mint pl. a Sándor, József...
2012. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, szerintem sem gyakori manapság, nem is értem miért nem?! Nekem apukámat hívják Csabának.
2012. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szép, nekem is tetszik.
2012. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép a Csaba név. Csak egy Csabát ismerek, de az is ötvenvalahány éves :)
2012. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szép név, tetszik. Gyereket nem ismerek, csak 1 40 év körülit akit Csabának hívnak.
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép név, tetszik. Gyereket nem ismerek, csak 2 40 év körülit.
2012. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!