Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fruzsina...

Mi a véleményetek a Fruzsina névről, és hogyan lehet becézni? Milyen jellemű lányhoz illik a Fruzsina név?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon tetszik. Egyik barátnőm is Fruzsina, vagány, szép lány, szóval nekem ez jut eszembe a névről is, mint tulajdonság :)

Fru, Fruzsi, Fruzsa, stb., igazából kreatívság kérdése, hogy hívod a gyereket ha becézed..

2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik-Fruzsika,Fruzsi,Zsina-így becézik a fiam osztálytársnojét:)
2012. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
A keresztlányom Fruzsina. Egy tündérszép kislány. :) Fruzsinak becézzük.
2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

végre ez a kérdés is előjött.


az én kislányom Fruzsina.

2 éves.imádnivaló, huncut, akaratos, hisztigép, ( ránk ütött) :-)

míg baba volt Fruzsibaba volt, vagy kis Fruska, Fruzsimanó

most Fruzsi, vagy Fruzsika


bár nem népszerű a mostani anyukák körében, ez a név, sokszor lepontoznak amiért ezt a nevet ajánlom ..


nem tudom miért.


a lényeg hogy nekünk szép név.

2012. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is nagyon tetszik ez a név, nem is túl gyakori.

Becenevei: Fruzsi, Fru, Fruzsó, Zsina, Fruzsika stb.

Az én ismerőseim között mindegyik Fruzsina szőke hajú, gyönyörű szép, cserfes, életvidám csaj, aki mindig mosolyog. Nem áll Tőlük távol a művészet, tehetségesek, és igazán okos lányok.

2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép név, barátnőm kislánya is az. Becézgetés nélkül is megállja a helyét (ha majd felnőtt lesz), de sokféleképpen lehet variálni.

Barátnőméknél a Fruzska, Fruzskuci megy, illik a kislányhoz.:)

2012. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sosem tetszett, egyik barátnőmet így hívják, őt egész általánosban uzsinak csúfolták. Bár őt amúgy is mindig csúfolták. Én Fruzsi, Fruzscinak hívtam, de amúgy még ma is legtöbben Frunak szólítják.
2012. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudjatok, akiknek tetszik vagy így ívják őket, de nekem sem tetszik ez a név. Valahogy olyan furcsa számomra a hangzása, Futrinka utca (a mese) jut ról mindig eszembe.


Személyesen 2 Fruzsinát ismerek, akik sötétbarna hajúak és elég testesek (magasak is és túlsúlyosak is), szóval nem valami nőies jelenségek. És sajnos emberileg sem voltak kedvesek, Talán emiatt is van negatív érzésem e névvel kapcsolatosan.

2012. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Sajnos ha rossz indulatúak közé keveredik az ember, bárhogy hívják is, ki fogják tudni gúnyolni.

Nekem mindenesetre tetszik ez a név. Köszönöm még egyszer, hogy megírtátok róla a véleményeteket!

2012. máj. 5. 23:07
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
engem is így hívnak :) a jelentése: vidám... én is vidám vagyok :) barna hajam van és kék szemem, de szerintem ez nem is lényeges :D én a Fruzsit és a Fruzs-t szeretem, a Fru-t nemrég még nem bírtam de kezdem megszokni :D
2012. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!