Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te híztál a fogamzásgátlótól?

Te híztál a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

3 hónapja szedem (triregol) és eddig 7 kg híztam tőle.

Az étrendem nem változott, nem eszem többet, sőt, amikor feljött rám az első 5 kg azóta a vacsorát is elhagyom. Heti 3x járok edzeni, 1,5 órát. Édességet utoljára szombaton ettem, 2 gombóc fagyi formájában.

Mit csináljak, menjek vissza a dokihoz, hogy adjon másik gyógyszert?



2012. máj. 9. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én még régebben szedtem, és 3 hónap alatt 6 kg-t híztam. Aztán ott megállt. Mikor abbahagytam, el is tűnt ez a 6 kg, magától, fokozatosan.
2012. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy gr-ot sem híztam. Szerintem menj vissza, hátha tud jobbat adni.
2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, próbálj ki más gyógyszert, a triregol elég régi fajta. Vannak olyanok is, amik emiatt kifejezetten vízhajtó hatásúak. (Yadine azt hiszem pl)
2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milligestet szedek 7 éve. Semmit nem híztam tőle.
2012. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is hiztam tole (MErcilont szedtem. ) 18 evesen 60 kilos voltam, jelenleg 3 hos terhes vagyok a masodik babaval es 54 kg.
2012. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is menj vissza a dokihoz.valakinek ez jön be,másnak az....

nálam is érdekes a történet.

19 éves koromban kezdtem el szedni a Diane 35-öt (pati+szőr miatt), és olyan jó csajt faragott belőlem,hogy a srác,akivel akkor összejöttem el sem engedett többé.:))

Vékony voltam, no pati,no szőr, szép haj...

és most 29 évesen 1 baba után ismét elkezdtem szedni, két hete,és már 2 kilóval vagyok "gazdagabb", holott minden nap futok 3 km-t,és járok zumbára is...

érdekes.

2012. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én igen. és amint abbahagytam, lement...

bár most 30 felé közeledve hiába hagytam el legutobb, így is híztam.

2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kata091 válasza:
Egyébként arra nem gondoltatok, hogy aki ennyit edz, nem is zsírt szed fel, hanem izmot? Ugyanis az izom nehezebb, mint a zsír; tehát lehet, hogyha sokat edzel, többet mutat a mérleg, de csak mert a zsír lejön, az izom fel! :-D
2013. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!