Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok a netes portálokon...

Szoktatok a netes portálokon az "ingyen elvihető" rovatban meghírdetni olyan babacuccokat ( kiságyat, hordozót, esetleg ruhákat ), amelyek már nem kellenek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg többen jelentkeznek rá, milyen szempont alapján döntitek el, hogy melyik jelentkezőnek adjátok?Most szeretnék egy feleslegessé vált sportkocsit feltenni - költözés miatt nincs hova tenni - csak úgy nem akarom kihajítani az utcára, sem védőnőnek és egyéb családsegítő szervezeteknek ajándékozni, pontosan azért, mert szeretnék személyesen meggyőzödni róla, hogy úgymond "jó helyre" kerül.
2012. máj. 10. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, mert van 3 öcsém és 1 húgom, páromnak 2 öccse és 2 húga :-))))


De ezek alapján döntenék:

- hány gyerek van

- dolgoznak-e a szülők

- aki túl rámenős, követelőző annak nem adnám

- közel legyen helyileg, hogy se neki se nekem ne legyen gond elvinni a babakocsit

2012. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:))

Nekem sajna nem ilyen babás a családom, de még az ismeretségi körömben is igen kevés van, akinek gyereke van....Ezeken az aukciós oldalakon meg - amelyeket szoktak ajánlani - nincs időm nap hosszat tevékenykedni.

2012. máj. 10. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

én egyszer hirdettem ingyen elvihető cuccot, de aztán végül nem adtam oda senkinek mégpedig azért, mert

nagyon sokan jelentkeztek rá és követelték hogy nekik adjam oda, volt aki meg is fenyegetett, aki legelsőnek jelentkezett az rögtön azzal kezdte mivel ő jelentkezett elsőnek ezért köteles vagyok neki adni

Egy normális ember nem volt közöttük aki megérdemelte volna, egy sem írta volna, hogy pl. Nekem szükségem lenne rá és szívesen elfogadnám.


Tudod sokan csak azért hajtanak az ingyen cuccokra, mert pénzt akarnak előle csinálni, sajnos nem igazán lehet kiszűrni a csalókat

2012. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes.Nem sértés képpen írok,félre ne értsél enegem.Én pár hónappal ezelöt kíirtam egy oldalra,hogy szívesen elfogadnék egy megunt sport babakocsit,olyantól aki megunta és feleslegessé vált,hajlandó lettem volna a posta költséget is fizetni.Senki nem jelentkezett.Nekem valójában szükségem lett volna rá,mert max fél évet tudtuk volna még használni,és a kislányom az előzöt kinőtte.

Senki nem jelentkezett,én nem eladni vagy követelőzni,vagy hasznot akartam húzni,csak egyszerűen szükséges lett volna egyre.és nem akartam pénzt kiadni érte,főleg annyit amennyit elkérnek egy használt esernyőkocsiért.A lényeg,hogy végül találtam és jelképes összegért adta a másik anyuka,mert Ő etetőszéknek használta az erkélyen,és fölösleges volt neki ott.

Csak annyit akartam evvel mondani,hogy nem csak csalók vannak,hanem tisztességes emberek is akik nagyon örülnének az ilyen alkalmaknak.

2012. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én közösségi oldalon kérdezném az ismerőseimet, kell-e valakinek, vagy ismernek- rászorulót.
2012. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es én egy szóval sem írtam, hogy csak csalók vannak, de akad bőven
2012. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is babakocsit és egy szatyornyi ruhát adtam oda ingyen. Fórumon, ahol évek óta összeszokott a csapat, megkérdeztem, hogy tudna-e ajánlani valakit, aki tényleg rászorul. A fórumtársam kolléganője jelentkezett, egyedülálló anya, fél éves kislánnyal. Egy tábla csokit kértem tőle viszonzásul. A 10 ezer ft értékű cuccot elvitte, a csokit azóta sem hozza. :(
2012. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!