Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen, gyeden lévő anyukák...

Gyesen, gyeden lévő anyukák mivel egészítitek ki a jövedelmet?

Figyelt kérdés
van valami valós otthoni munka amibe nem nekem kell pénz áldozni?
2012. máj. 13. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nem igazán :(

sajnos semmivel nem tudom kiegészíteni, de ha lenne is munka azt úgyis éjszaka kéne csinálni, de akkor meg ki lennék készülve napközben

nehéz ügy:(

2012. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én két gyereket nevelek egyedül,de ígyis sokáig fennt vagyok mert éjjel takarítom a lakást amíg alszanak elég ez a pár óra alvás már bele rázódtam,de jól jönne vmi bedolgozós munka...nem tudom hogy az avon oriflame,faberliccel mennyit lehetne keresni?!
2012. máj. 13. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthoni munka mind átverés szerintem.Anyatejet tudsz leadni még,ha van annyi tejed.De leellenőrzik,kimennek lakásra,hogy a gyerekedet nem-e éhezteted,vagy tápszerezed szoptatás helyett.
2012. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Avon,oriflame...Nem biztos jövedelem,és csak úgy jó,ha rengetegen rendelnek rendszeresen.
2012. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos semmivel,pedig nagyon jó lenne...
2012. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
újságírói diplomám van. 2 kisgyerek mellett egy hetilapnak szerkesztek havi kb. 33 e ft-ért, illetve most épp egy helyhatósági választás keretében a polgármesterjelölt kampánystábjában vagyok. Ezért nem kapok pénzt, noha felajánlották, de inkább hosszútávú ismerettséget szeretnék, mint alkalmi pénzt. Megpályáztam egy ügyvezetői állást is, amit akár részmunkaidőben is lehet űzni. HA esetleg felvennének, és eleget fizetnének, akkor 2 kisgyerek mellől (a kisebb 4 hónapos) is visszamennék dolgozni, ha nem, akkor csinálnám részmunkaidőben. De ez sajnos csak május 21. után dől el.
2012. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!