Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire számíthatok méhszájsebműt...

Mire számíthatok méhszájsebműtét után?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes pihenni, meddig és mennyit nem szabad emelni? Elég -e egy normál betét, és milyen sűrűn kell cserélgetni?

2012. máj. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Loop conisatiom volt, nem volt szükségem csak egy tisztasági betétre utána. Az se vérzés miatt kellett, mert az nekem nem volt, inkább vízszerű folyás picit. Én másnap már mentem dolgozni.
2012. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek:) Köszi!
2012. máj. 14. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Kéz- és lábtörést! Ne izgulj, nem lesz baj!!! :-)
2012. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak kitísztította a nőgyógyász,mert nem jött meg.

Aztán elküldött ultrahangra,de minden rendbe volt.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, semmire sem emlékszem, és igazából icipicit fájdogál csak a hasam. Sajnos eü. kaparást is csináltak, hogy felfrissítsék a nyálkahártyámat. Ennek ellenére nem vérzem, viszont én betartom a doki utasításait, és szigorúan fekszem. Köszi mindenkinek!
2012. máj. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!