Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik nem szeretitek...

Anyukák, akik nem szeretitek a párotokat már, hogy élitek túl a mindennapokat? Csalódtam a páromban, nem segít semmit, nem ad haza megfelelő pénzt, mert egy lúzer és csak az én örökségemet költjük. Mindenben csak magamra számíthatok.

Figyelt kérdés
Van egy két éves kislányunk, akivel imádják egymást, ezért nem akarom elhagyni. Bármit megtennék a gyerekért, így csak csendben tűrök, de akkor sem tudok férfiként tekinteni rá és már minden mozdulata idegesít.
2012. ápr. 21. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jó vége ennek a "csak a gyerek miatt" tűrök hozzáállásnak, hidd el. Fel fog őrölni és egy idegroncs leszel...:/

Válás után is tudnak együtt lenni és mindenkinek jobb lenne ha nem lenne állandó feszültség és neked sem menne rá az idegrendszered. Így elfognak menni az évek és majd ha már nem a kislányotok is kirepült a fészekből, akkor fogsz rájönni, hogy elpocsékoltad az életed.

2012. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
-nem a
2012. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de nincs szívem szétválasztani őket. Plusz ha így lenne, beleőrülnék, ha elvinné a kislányt hétvégente. Magához édesgetné, Ő majd nem akarna hazajönni, stb.

Így is apa az engedékenyebb, én próbálom szépen, következetesen nevelni, de apa "jófej" akar lenni. Ez is idegesít, és számtalanszor szóvá tettem, hiába.

2012. ápr. 21. 15:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de gondold át, hogy képes vagy-e kibírni egy ilyen mellett évekig, talán évtizedekig. Ismertem ilyen helyzetben lévő nőt és mára már árnyéka önmagának. :/
2012. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Gondolom. Én is le vagyok fogyva, sokszor ok nélkül felriadok éjjel és nem tudok visszaaludni. De úgy érzem, nincs jogom szétszakítani őket, egyenlőre még megpróbálok tűrni. Csak jó lenne pár bátorító szó, vagy valami ötlet, mitől lennék kicsit jobban néha.
2012. ápr. 21. 16:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mi sorstársak vagyunk. A helyzet kísértetiesen hasonlít. A lakás az enyém, már csak szinte vadidegenek vagyunk egymás mellett, de nincs szívem kitenni, mert akkor albérletbe kéne mennie. Sosem lesz lakása, én meg nem akarom, hogy a gyerekeim albérletbe járjanak hozzá. Pedig tudna spórolni, de neki minden fontosabb, mint a spórolás.

Múltkor azt mondta, hogy elmegy, de pert indít a gyerekekért. Ezen annyira kiakadtam, hogy azóta sem térek magamhoz!

Mit csináljak?

Bocsánat. Hogy élem túl a mindennapokat? Egyre rosszabb állapotban, egyszer nemsokára muszáj lesz lépni, mert ennek nem lesz jó vége. :-(

2012. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak jó barátnőid találkozz velük ahányszor csak tudsz. Beszéld ki nekik a problémáidat, ez fontos. Nem szabad elfojtani a fájdalmat. Ha van lehetőséget keress egy hobbit, vagy járj néha el úszni, futni, vagy amire lehetőség van. Aztán ha nagyon nem javul a helyzet, muszáj lesz lépned, mert ez így nagyon nem jó.
2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves Hasonló Cipő!

Nálunk is enyém a ház, én fizettem a bővítést is, amikor ideköltözött, hogy elférjünk. Nem is értem, egy férfinek ez nem gáz?

Az én párom visszamehetne az Anyukájához, de én nem örülnék, ha ott lenne a kicsi lányom náluk hétvégén. A Mama is csak kényezteti, persze, ez a dolga, de előbb-utóbb ellenem hangolnák. Nem merek belefohni egy válásba és a gyerek miatt nem is akarok. Gyáva vagyok.

2012. ápr. 21. 16:41
 9/20 A kérdező kommentje:

Barátnőzni nem nagyon tudok, mert egyedül vagyok a kicsivel egész nap, nem tudom kire bízni. Találkozom a csajokkal azért, de ott a kislánym is mindig és előtte nem panaszkodhatok, rosszkedvű sem lehetek. Nagyon nehéz ez az egész.


Igazából kibeszélni is szégyellem őt, mert mindenki csak azt mondja, hogy váljak el, meg hogy egy hülye vagyok, hogy évek óta eltartom. Mármint az a két barátnőm, akinek említettem a dolgot már pár szóban, nagyon finoman, cukormázzal leöntve.

2012. ápr. 21. 16:44
 10/20 A kérdező kommentje:
Most mennem kell, de nagyon szeretnék még válaszokat és köszönöm szépen, hogy írtatok nekem!
2012. ápr. 21. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!