Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki légyszív...

Ajánlana nekem valaki légyszíves olyan babakocsit, aminek bolygósítható az első kereke és viszonylag nagyok a kerekek, ha lehet felfújhatóak, nem műanyag, átfordítható és állítható a tolókarja és a háttámla vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés

#átfordítható #tolókarú babakocsit keresek
2012. máj. 14. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A miénk ilyen, minden tekintetben szuper:


[link]

2012. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most vagyok épp babakocsikeresés közben,vagyis a héten választom ki,h melyik legyen...

1.Touragoo Flame...Brendonban

2.Anmar Hilux

3.Mikado Aston

Mindegyik egy árban kb...és megfelel mindennek amit leírtál,és még dizájnosak is.Anmarról sok jót hallani,mikadoról is,touragoo megosztó,bár nem is értem mert számomra a touragoo és a anmar ugyanúgy néz ki.

2012. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Még nem tudok dönteni:)
2012. máj. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!