Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco babakocsimnak eltörött...

Graco babakocsimnak eltörött az elsö kerekén egy müanyag alkatrész. Hol tudok hozzá renedelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A babakocsi jótállási jegyén rajta kell lenni egy szervíz címnek és telefonszámnak.Vagy érdeklődj abban a boltban ahol a babakocsit vettétek.Ha kaptátok akkor attól kérdezzétek meg hol vették.A boltok mindíg tudnak infót adni.Minden jót.
2009. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.A Brendonnak van babakocsi szervíze , ha nem ott vetted akkor is viheted oda minden féle márkához van elvileg alkatrészük.Budapest IX.kerület Soroksári út 160. 8-16 -ig vannak nyitva azt hiszem.Ott van ahol a Brendon Outlet Center.Telefonszámot a tudakozótól kaphatsz szerintem , hogy ne menjetek feleslegesen.
2009. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Itt is körülnézhetsz. babakocsi.lap.hu(boltok,tippek,árak,javítás,szerviz) vagy babakaland.hu Chipolino,Concord,Graco
2009. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi az infót mindenképpen utána nézek.
2009. jún. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!