Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek szerint még nem vagyok...

Ezek szerint még nem vagyok kész az anyaságra?

Figyelt kérdés

Igazából minden feltétel megvan hozzá. 3éve vagyunk házasok a férjemmel, van ház, kocsi, munka, tehát ilyen szempontból minden rendben. Imádom a babákat, és már kamasz korom óta várom, hogy babát vállalhassak a szerelmemmel. Viszont a párom unokahúga 9 éves, és nem egy csendes, nyugodt gyerek. Nem lehet leállítani, nem tudja még mikor kellene hallgatni, nem tudja a határt a vicc és a szemtelenség között. Ez pedig nagyon fáraszt engem. Aranyos a kiscsaj, és bírom, hogy ilyen kis rossz, de nem egy óránál tovább. Legtöbbször ha beindul, inkább nem is megyek bele vele semmilyen játékba, mert nincs hozzá türelmem.

Valahogy a babákkal semmi ilyen gondom nincs, de ez a kisiskolás korosztály nekem nehéz ügy. Egyrészt tök jó, hogy már ilyen értelmesek, másrészt még annyira kis kajlák..


Ezek szerint még nem való nekem gyerek?


23/L


2012. máj. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs itt gond hidd el!!!Jo anya leszel csak vállald mert sajátodra másként fogsz tekinteni még ha mondjuk épugy izgági lessz:)
2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a párod unokahúga szüleinek nem való a gyerek, ha annyra elviselhetetlenre nevelték.

A te gyerekedet te fogod formálni. Bele fogsz rázódni.

2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:) Ez aranyos kérdés. Figyelj, még ha ebben a minutumban szülnél is, mire a gyereked 9 éves lenne, te már 32. Akkor nyilván türelmesebb lennél, a saját gyereke egyébként is mindenkinek a kedvence, persze idegesíthet ideig-óráig, de a vége úgyis az, hogy szereted, mert a tiéd. Ha a babákkal semmi bajod (éjszakai ordítással, hasfájással, fogzással, mindennel együtt sem, nem csak úgy, ha egy cuki kis rózsaszín gombóc, aki egész nap fekszik és vigyorog), akkor babád most is lehet. Aztán szépen fejlődtök együtt, tanultok egymástól, és már nem fog ennyire zavarni, ha kajla - hozzáteszem, nevelésen is múlik. :) Remélem, segítettem.
2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy 9 éves gyerek az már kezd kamaszodni s néha kezelhetetlenné válik.

Én márcsak tudom.

Semmi probléma veled!


14,12,9,2 éves gyerkőcök anyukája

2012. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!