Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos elhalt a babám. Missed...

Princi kérdése:

Sajnos elhalt a babám. Missed ab. lesz valószínűleg. Van esélyem a spontán vetélésre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Amikor kiderült, hogy nem él a babám, még egy hetet vártak a műtéttel. Addig nem indult be a vetélés magától. Én is azt szerettem volna, ha magától megoldódik a dolog, de utólag örültem, hogy túl estem rajta, ezzel is közelebb kerültem ahhoz, hogy ismét próbálkozzunk.

Előbb-utóbb valószínűleg kiürülne, de az a legbiztonságosabb, ha túlesel a műtéten. Maga a műtét nem fájdalmas fizikailag. Ha nem szültél még, akkor lesz méhszájtágítás lamináriával, na az nem kellemes amikor felteszik, de csak pár másodpercig tart.

2012. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy kérdező?és első veled hány hetesen történt?
2012. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

9 hetesen derült ki, hogy nincs szívműködés, előtte 7 hetesen még volt. Valamikor a 8. hét körül történhetett.

2012. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha be is indul a vetélés, nem biztos, hogy teljesen lezajlik magától. Nekem kettő volt, mindkettőnél véreztem, nem kicsit, a másodiknál a petezsák is kijött, de továbbra is folyamatosan véreztem. Mindkettőnél kellett a küret. Jobb, ha megcsinálják, hidd el. És mielőbb! Nekem a második után a halogatástól lett egy olyan komoly fertőzésem, ami miatt még jópár hétig szenvedtem, többször újra kellett műteni (hasi műtétek, nem küret!!!), és oda lett az egyik petevezetékem. Szóval mindenképp érdemes megcsinálni minél hamarabb!
2012. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 6. héten derült ki, hogy nincs baba, a 7. héten megerősítették egy újabb ultrahanggal, majd végül különböző okok miatt csak a 10. héten feküdtem be a kórházba műtétre :(

Én is azt szerettem volna akkor, hogy inkább spontán legyen, de most már örülök, hogy így alakult, ki tudja mi lett volna egyébként.

Szerencsére már van 2 gyerekem, így nem kellett előző nap befeküdnöm, csak aznap reggel.

Kitartás és fel a fejjel! :)

2012. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9hetes voltam mikor negatív szívhangot állapított meg a doki előtte semmi gond nem volt,a doki még aznap elküldött korházba másnap műtöttek,aggódott értem a doki azt mondta ha vérzek azonnal mentőt hívjak mert bajom lehet belőle.megmondom őszintén akkor azt sem bántam volna
2012. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!