Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama szoptatós hálóinget...

Kismama szoptatós hálóinget honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Nem a kínai gombosat, hanem a diszkrét szoptatónyílásosat.
2012. máj. 17. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem csak annyi a gondod,hogy kínai ,akkor a kínai piacon 1000 akármennyiért,nem gombosat,hanem diszkrét nyílásos kismama hálóinget tudsz venni.

Nekem is volt és imádtam,senki nem gondolta volna,hogy az szopis hálóin.A csecsemős nővér is csak félve kérdezett rá.

2012. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet kapnia kínain ilyet? Kár hogy mesze van..
2012. máj. 17. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. Brendonban: [link]
2012. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pont ilyenem van, de kellene még 1 váltónak, de olcsóbbat szeretnék
2012. máj. 17. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, a piacon vettem (nem kínai!!!!) szoptatós hálóinget 1500- körül és tiszta pamut, nagyon kényelmes és csinos, macis, meg virágos, meg minden. Bementem fehérnemű boltba is, de ott 10-13.000.- Ft, hát ez vicces, nem?
2012. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az egyik spagettipántos, élénkzöld, és mindenhol feket szegélyes, és a szoptatónyílás is fekete, meg a maci is rajta. Tényleg jól néz ki, mindenféle színben volt, és nem nagymamás vagy ilyesmi, inkább mint egy nyári kisruha.
2012. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézetem a barátnőmmel és meg is veszi nekem, ha talál.

Köszi!

2012. máj. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!