Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet a Budapesten jó...

Hol lehet a Budapesten jó minőségű szoptatós melltartót és hálóinget venni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Anita jó minőség:

[link]

pl a Kékkgolyó utcában van szaküzletük, de egy jó bababoltban is sikerrel járhatsz, én ez utóbbiban vettem az Europarkban.

2009. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

en erre eskuszom. ha atlagos meretu vagy, akkor mar 4000ert kapsz, ha olyan elborult méretekkel rendelkezel, mint en, akkor egyaltalan: kapsz kényelmes, jó melltartót a méretedben, egy picit dragabban.

nagyon jó anyagu, kenyelmes, ha valami extra kivansagod van, azt is teljesitik, kedvesek, normalisak, stb, szoval en csak ajanlani tudom.

(en annak a hive vagyok, hogy melltartóból es cipobol csak a legjobbat, es eddig csak triumph melltartókat vettem, de komolyan gondolkozom, hogy kesobb is toluk fogok vasarolni, mert jó, és nem terheli le ugy a penztarcam)

2009. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Stella nevű szoptatós melltartót vettem a Mária bababoltban (elérhetőségeit megtalálod itt: www.bebibolt.hu), jó minőségű pamut, MAGYAR termék és 2000 Ft körül volt a nyáron (ha jól emlékszem).

Hálóinget az újpesti áruházban vettem, azt hiszem kínai, de jó minőségű, elöl gombolós és olcsó!

2009. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!