Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti ilyen esetben...

Anyukák, Ti ilyen esetben megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

"Minden" adott: jó kapcsolat, anyagiak.

Ami a baj: sem a nő, sem a férfi nem akarja.


Védekezés mellett (tabletta) esett teherbe a nő (húgom).

25 éves, a párja 27.


Én most szültem nemrég, valószínű elfogult vagyok.


2012. máj. 20. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarják akkor nem.
2012. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kíváncsicska ***** válasza:
54%
Ha tabletta mellett lett terhes a dokival úgyis meg kell beszélnie, mert akár következménye is lehet.Lehet hogy az orvos nem is fogja javasolni hogy megtartsa.Az meg hogy egyik sem akarja akkor azt hiszem nincs kérdés.Ha el akarják vetetni lesz alkalmuk hogy meggondolják magukat (mert a szakemberek úgyis le akarják beszélni majd őket),de úgy gondolom ebbe senkinek még neked sem lehet beleszólásod.Max érveket hozhatsz fel nekik az mellett hogy tartsák meg,de ennél többet nem tehetsz.
2012. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele, hogy ha normális védekezés mellett megfogant egy baba, ráadásul fel tudnák nevelni, ez olyan sorsszerűen hangzik, lehet, hogy oka van annak, hogy meg kellett fogannia, talán valami felsőbb erő rendezte így. Aki nem hisz ilyesmiben, az biztos nem tartaná meg, de ha egészséges, van pénz eltartani és a szülei szeretik egymást, akkor egy kisbabának szerintem joga van az élethez.
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pénteken tesztelt pozitívat, hétfőn mennek dokihoz.


Eddig mindig mindenről kikértük egymás véleményét, most is csak nekem mondta el. Bárhogy dönt, támogatni fogom természetesen.


Alapból nem vagyok elvakult abortusz-ellenző, csak most a lányom miatt érzékenyebben érint a dolog.

2012. máj. 20. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Én megtartanám. Ha nagyon nem akarnám, örökbe adnám.
2012. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik fél sem akarja, nincs miről beszélni. Nem tartanám meg.
2012. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne tartsák meg!

Saját hibámból okulva mondom.

2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
63%

Én már a gyógyszer miatt se merném megtartani.Ilyen korai időszakban meg se tudják állapítani,hogy okozott-e maradandó károsodást a fogamzásgátló!Mire genetikai vizsgálatra bejutnának túl lenne a 10.héten.

S mivel tabletta mellett lett terhes a tb állja a műtétet.

Semmi esetre se tartanám meg!

A gyógyszer miatt se és azért se mert nem szeretnék.

Valószínűleg megvan az okuk erre a döntésre a tesódéknak!

Jobb ha akkor jön a pici mikor már várják és szeretnék,fel vannak rá készülve!

2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem nagyon tudok elképzelni olyan okot, ami fontosabb, mint egy kisbaba élete...
2012. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Fontosabb ok: Senki nem szeretné. A szó átvitt értelmében sem szeretné. Szerintem ez elég fontos ok. Szomorú, de sajnos így van.

Egy gyereket akit nem szeretnének és megszületik, az nem örömöt hoz, hanem gondot, nyűgöt, boldogtalanságot.

2012. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!