Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Milyen fogamzásgátló tablettát használsz?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül és hogyan vált be? Eddig Yasminelle-t szedtem, de olyan drága... :S
2012. máj. 21. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia! Én azáliát, szoptatok. Drágának drága, de gyereket nevelni is drága.:D
2012. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kösz :S Már van gyerek, munka viszont nincs, így nem olyan egyszerű nekem a "gyereket nevelni még drágább"... Azt a majdnem 3000.- forintot költhetném a meglévőnek cipőre is...
2012. máj. 21. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:
nem bunkóságból írtam, semmi bántó szándék nem volt benne. Nekem van 3 gyerek, 4. gyereket nem szeretnék. Inkább kifizetem a tabit. Én erre gondoltam.
2012. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, nem vettem bántásnak, csak mint tényt jegyeztem meg. Nem is a fogamzásgátló hatás miatt kell a gyógyszer, hanem vérzészavar miatt.
2012. máj. 21. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem tablettát szedek, hanem goldlily spirálom van.

Egyszer kifizetsz 11ezret, és 7 évig nincs vele gondod, ha rendszeresen ellenőrizteted. Ha sztk-ban teszik fel, akkor még a dokinak sem kell fizetni.

2012. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nekem nem lenne jó. Vérzészavarom van -kiszámíthatatlan, nagyon erős vérzés, ráadásul fájdalom nélkül, csak úgy "hipphopp" módon. Gyógyszer mellett csak megvonásos vérzés van, bár az is erősebb, mint a normális, de elviselhető. Gyógyszer nélkül nem tudok kimenni az utcára csak "teljes felszerelésben" minden nap, mert ahogy írtam, teljesen kiszámíthatatlan. Orvos írt fel gyógyszert erre....
2012. máj. 21. 19:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is Yasminelle-t szedtem, de nekem megérte az árát! barátnőm kapott valami olcsó gyógyszert, 3800 FT volt neki a 3 havi adag, elkezdte szedni, és agyérgörcsös tünetekkel kellett kórházba vinni, ahol kiderült, h a gyógyszere okozta!

megértem a gondod, így én is inkább azt javaslom, hogy rakass fel spirált! egyszer kell felrakatni, és pár évig biztos nincs gond!

32 hkm

2012. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Yadinét szedek.Semmi bajom vele.

A három havi 7300ft.

2012. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Qlairát szedek, nagyon jó, de elég drága ez is.
2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lemaradt a qlaira ára 8000-8500Ft körül van a háromhavi adag.
2012. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!