Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves,18 kilós gyereknek...

5 éves,18 kilós gyereknek lehet már csak ülésmagasítót használni?

Figyelt kérdés
Nem komplett gyerekülés, hanem csak az a magasító ülés,aminek nincs már támlája. Ráül és bekötni a biztonsági övvel. Köszönöm.

2012. máj. 22. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiló és magasság szerint már lehet, de én biztos, hogy nem raknám ülésmagasítóba a gyerekem. Vannak olyan biztonsági övvel beköthető ülések amik 7-8 éves korukig is jó...itt van minimális oldalvédelem.

Persze semmi bajom az ülésmagasítókkal (amíg nem kell használnom)

2012. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 éves kórtól, 15 kg-tól használható! Az én kislányom 3,5 éves, és egy ideje már használjuk!
2012. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom, erre gondolsz-e, de ha igen, akkor oda van írva részletesen, hogy hány évtől, hány cm-től (...) lehet.

[link]

2012. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
130 cm-nél kisebb gyerek csak gyerekbiztonsági rendszerben, azaz gyerekülésben szállítható, ez a kreszben is benn van, büntetnek érte nem is keveset, helyszínen 30 ezer, csekken 60 ezer, arról nem is beszélve,, hogy egyáltalán nem biztonságosak.
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A miénkre tényleg az van írva, hogy 3 év, 15 kg. Mivel itt írtátok, hogy megbüntettek, ezért már vissza is raktam a rendes gyerekülést! Köszönöm! :)))))

2012. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem a büntetés az első szempont ami miatt nem használnék ilyet, hanem a gyerekem biztonsága.
2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!