Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor mikortól is lehet...

Most akkor mikortól is lehet használni az ülésmagasítót? Van aki azt mondja, ha x kg a gyerek, van aki meg magassághoz köti. Mi az igazi szabvány?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a szabványt én sem ismerem. De kisgyereket jobb lenne háttámlás gyerekülésbe tenni, ameddig csak belefér (tehát egész kiskamasz korig), mert a szimpla ülésmagasítók elég veszélyesek. Nem védi a gyereket egyáltalán, sőt egy nagyobb fékezésnék kicsúszhat a gyerek alól, és akkor a biztonsági öv pont rossz helyen szorítja meg.

Mi most vettünk gyerekülést, és amikor keresgéltem, sok töréstesztet olvastam, néztem a youtube-on, nagyon sokkoló de egyben tanulságos is pár ilyet megnézni!

2009. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom,20 kg,vagy 4 év az alsó súly- és korhatár
2009. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!