Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor visszaáll a csípő...

Most akkor visszaáll a csípő eredeti szélességére vagy sem?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon azt olvasom igen,a másikon meg azt,hogy a kitágult csontok nem mennek vissza eredeti helyükre.kinél hogy volt? 4 hónapja szültem, 2 mérettel nagyobb nadrág kell,de sokkal nőiesebb vagyok így,jó lenne,ha így maradna :)
2012. máj. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valakinek visszaáll, valakinek nem.

Az egyik barátnőmmel egyidősek a gyerekeink, amikor másfél évesek voltak a srácok, ő már fel tudta venni a régi gatyáit.

Én közben megint terhes lettem, szóval még nem tudom, 5 hónapos a kisebbik lányom, egyenlőre fogyó állapotban vagyok,és nézegetem a régi nadrágjaimat.

2012. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Sajnos) visszaáll és a cici is. Legalábbis nálam így történt. Mondjuk másfél év kellett hozzá, de újra kezd kisfiús alkatom lenni...pedig nagyon örültem a nőcis alaknak
2012. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szélesebb maradt, mondjuk nem sokkal. A gyerekek előtt 32-es farmert hordtam, de már a legkisebb is 2 éves, és már csak 33-as farmerjeim vannak, mert a csípőm szélessége miatt kell ez a méret 8(nem hízás miatt, kilóra kb ugyanott vagyok mint a gyerekek előtt, pl a fenekemen lötyögnek is ezek a 33-as nacik, és van amelyiknek a combszélességéből is be kellett vennem). Engem kicsit zavar, hogy nem tudom hordani a korábbi nacijaimat :(
2012. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 kilóval vagyok soványabb, mint terhesség előtt. Viszont a nadrágok a csípőszélességem miatt nem jók :( Úgymond úgy maradtam...
2012. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem keskenyebb lett a csípőm, bár azért is, mert lement róla egy kis "cucc". Két gyerekem van.

Terhességek előtt 92-es csípőm volt, szülések után pár hónappal már csak 88 cm.

Nekem a derekam vastagodott: terhességek előtt 60 cm, szülések után 64 cm.

A cicimet meg hagyjuk, előtte kb 95, utána nem mertem megmérni, de nem több 85-nél szerintem.

2012. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!