Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok valamit javasolni?...

Tudnátok valamit javasolni? Nincs pénzem pelenkára. Már csak pár db van a kisfiam 19 hónapos még nem szoba tiszta. Nem tudom mit tegyek. Nincs pénzem pelusra. Házilag lehet valamit ami nem kerül pénzbe?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Anyagpelusból hajtogathatsz pelust csak kellene rá valami hogy ne ázzon át. Merre laksz? Nem tudsz kölcsönkérni egy párat?
2012. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Jelentkezz be a www.ad6kap6 oldalra. Ott sok ilyen kismama kér, és kap is pelust.
2012. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Add rá az apja gatyáit!
2012. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Családsegítő? Én mindig "betárazok" és eddig minden méretből maradt fél-egy csomag, amit elvittem nekik.
2012. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
www.ad6kap6.hu a pontos cím.
2012. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
A húgom vészhelyzetben intim betétet rakott a kisfiának be pelenka helyett...bevált. Bár szerintem csak a pisit fogja fel :-(( Védőnőtől nem tudsz kérni pár db-ot?
2012. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
3-as vagyok, miért kell lepontozni?
2012. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

Providentet hívd fel.

Vagy kérj kölcsön a környezetedben.

2012. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Textilpelusod van? Fillérekért lehet rá venni nejlon pelenkakötőt (a liberonak is van ilyen) de ha minden kötél szakad, sima nejlonszatyorból csinálhatsz magad is (úgy néz ki, mint két trapéz, a rövidebb oldalukkal szembefordítva). Kivágod, belehajtod a pelenkát, megkötöd két oldalt, vagy ha szélesebb, akkor az elsőket a baba háta mögött, a hátsókat meg a hasán. Tökéletes pelenkázási mód, anyáink minket még így pelenkáztak.

Mosáshoz ajánlom a sima mosószappant, kétszáz forintos tétel, a kakifoltot a szintén kétszáz Ft körüli epeszappan gyönyörűen kiveszi, epeszappan plusz hideg víz, abban áztatod, normál mosószappannal mosod, ecettel öblíted, napon szárítod, tökéletesen tiszta, szép és higiénikus is.

2012. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Itt mindenki le lett pontozva ahogy látom. Pedig én se írtam hülyeséget! Remélem ez a legnagyobb öröme a lepontozónak!
2012. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!