Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három gyerekesek, hogy és hol...

Három gyerekesek, hogy és hol alszanak nálatok a gyerekek (főleg kis korkülönbség érdekel)? Külön szoba vagy együtt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiúk együtt, a lányom külön. Azért mert a nagyobb fiam 5, a lány 3 a legkisebb meg 6 hónapos, és a két nagyobb nem fért meg együtt, este 11ig viháncoltak, reggel 6kor keltették egymást, a délutáni alvást meg fújhattam...úgyhogy így jobb most. A lány így hogy egyedül alszik, este8kor elalszik, reggel7kor kel és még nappal is alszik 1-1.5 órát.
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt:

-amíg csak ketten voltak, addig ők ketten egy szobába.

-mikor megszületett a legkisebb, ő a mi szobánkban, a nagyok a sajátjukba együtt

-mióta a kicsi leesésgátlósban alszik, azóta mind3-an a saját szobájukba.

2éve építkeztünk, így mostmár mindenkinek van saját szobája. Bár ha jönne egy kistesó, őt nem tudom, hova tennénk :D

2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő között 14 hónap a második és harmadik között 18 hónap a korkülönbség. Egy szobában alszanak egyenlőre, nemsokára költözünk, ott mind külön szobát kap. Én nagyon félek tőle, mert szerintem nagyon nehezen fogják azt megszokni. Szeretnek együtt lenni. Majd meglátjuk.
2012. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 lány és 1 fiú van (hármasikrek) és úgy tervezzük, hogy kisiskolás korig egy szobában lesznek, vagyis maradnak. Születésük óta külön szobában vannak tőlünk, szülőktől.

Pontosan még nem tudjuk, hogyan legyen a "szétköltözés", azt szeretnénk, ha mindenkinek lenne saját kis zuga, magánélete, vagy pl. majd a tanulás alatt ne zavarják egymást, de lehet, hogy egy jó ideig még együtt akarnak aludni később is.

2012. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 24. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
2 fiu egyszobában ,kislány velünk .
2012. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!