Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Rengeteg van belőlük és nagyon valóságosak?!

Figyelt kérdés

Rengeteg babás álmom van!Mindig egy kisfiúval álmodok,aki még újszülött picike!Pelenkázom,megszülöm!Mikor felébredek fáj a méhem,mintha tényleg szültem volna és sokszor kaki szagot is érzek :P!(Nem én vagyok az!)

Mostanában 2x kislányom is volt!De ezek mindig ugyanazok az arcok!A kisfiúnak is mindig és a kislány is ugyan az volt mint szokott!

1 héttel ezelőtt a kislányomat szoptattam álmomban!Az egyikből nem jött a tejcsi és masszíroztam,a másikból simán jött!A kislány meg nagyon éhes volt és mohón szopni kezdett!Mikor felébredtem fáj a mellem!Pont az amelyikből szoptattam!

Nagyon szeretnék babát,de egy ideje már nem is gondolok rá,mert úgy hamarabb megy el az idő!!!kb. 5év múlva szeretnénk!De addig vigasztalnak az álmok!


2009. jún. 29. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem te nagyon szeretnél már gyermeket ezért ezek az álmok, de ésszel vagy valami körülmény miatt még nem lehet, és ezért álmodsz sűrűn róla.
2009. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!