Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és már...

12 hetes terhes vagyok és már többször álmodtam, hogy vérzek. Olyankor mindig rohanok ki a mosdóba, de szerencsére eddig nem történt semmi baj. Miért álmodok ilyeneket és mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhesen az ember nagyon sok hülyeséget álmodik össze!

De ez azért lehet, mert félsz, hogy valami baj lesz, s ez megjelenik az álmaidban!

Nyugi semmi jelentősége!

2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is sokszor álmodok hasonlót.

Szerintem álmounkban éljük ki a félelmeinket!

Nyugi!

28 hetes kismama

2010. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Én az álomfejtéshez nem értek, de velem uez volt annó, olyan rémálmaim voltak kb a 16-18 hétig, hogy minden éjjel tiszta csatakosan ébredtem, meg sírva...:-(

Minden nap új, más álom volt az hogy vérzek, csak a legenyhébbek közül volt...:-(


Beszéltem erről a dokival, és azt mondta, hogy a hormonoktól van, ha beáll, akkor lenyugszom, és így is volt.

Nekem nem voltak rendes kismama-tüneteim,(hányás, fáradtság, ilyenek)hanem ez.

Szerintem Neked is ez lehet...

meg hát Én pl. rettegtem a vetéléstől, úgyhogy biztos a tudatalatti is dolgozik, te is biztos félsz ettől...


Minden jót!

31hetes km.

2010. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pl azt szoktam álmodni hogy cigizek és közben tudom hogy rosszat teszek.Valószínüleg azért van mert a terhességem előtt cigiztem.Nem tudom miért álmodok ilyeneket,már napközben nem is gondolok rá.Amúgy a te esetedben amiatt lehet mert félsz a vérzéstől és az álmokban sokszor a vágyaink,félelmeink jelennek meg.Amikor felébredsz gondolj szép dolgokra.Ne hagyd hogy az álmaid befojásolják az egész napodat.Szép babavárást.

21hkm

2010. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon nehezen jött össze a baba és talán túlzottan is sokat aggódom miatta. Biztosan ez okozhatja. Csak hát sajnos az álmaim nekem nagy százalékban be szoktak teljesülni, így nagyon félek ezektől az álmoktól is. Megálmodtam, hogy terhes vagyok, hogy fiam lesz ( mondjuk ezt még nem tudom ), baleseteket is álmodtam meg a családban, amik sajnos bekövetkeztek. Ezért aggasztanak ezek az álmok.
2010. jún. 16. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj ne tudd meg én is mindenféle hülyeségeket álmodok amióta babát várok, tudat alatt nagyon félek attól, hogy valami történhet és ezért álmodok ilyesmit. De olyan jó amikor felébredek és látom, hogy nincs semmi baj, olyankor mindig eszembe jut, hogy az én kis manóm nem akar ám itt hagyni minket! :) nyugi, semmit sem jelentenek ezek az álmok! ne is gondolj ilyesmire!

23h km

2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!