Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék kismama nadrágot...

Hol tudnék kismama nadrágot venni?

Figyelt kérdés

Előző terhességem ruhái nagyok, lecsúsznak, lötyögnek.

Sajna újra nem telik:(

Felénk nincs a turikban kismama ruha.

Vatera és teszvesz oldalairón nem merek vásárolni, mert a képek csalókák néha. Tapasztalat...

19 hetes vagyok és most kezdenek kényelmetlenek lenni a rendes nadrágjaim.


2009. jún. 29. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
C&A, H&M, vagy nézz szét turikaban, ott sokkal olcsóbb.
2009. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megvan mar a vedonod? Ha igen, akkor kerdezd meg tole, hogy ott a te kornyekeden nincs-e olyan kismama akinek vannak felesleges ruhai.

Orvosi rendeloben is szoktam olvasni hirdeteseket, esetleg tegyel ki te is egyet, hogy kismamaruhat keresel surgosen!

A turkalokba azert probaljal meg gyakran benezni, mert ott szokott lenni, csak ki kell fogni.

Esetleg kinai boltban nem nezted, piacon?

2009. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bababizikben is szokott lenni. Én pl. kölcsön kaptam nacit, ami hidegben jó volt, így szerencsére nem kellett vennem. De most nyár van, én is nyáron voltam pocakos és szoknyákat vettem, aminek gumis a dereka. Meg vettem gumis derekú, vászon csípőnadrágot, ami 1 számmal nagyobb az alapméretemnél. Vagy esetleg ajánlhatom a bandázst, a kismamaövet, amivel a régi nadrágjaidat is hordhatod, csak nem kell begombolni, viszont ilyen melegben nem tudom mennyire kényelmes.
2009. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a méteráru boltban pamut anyagot és azt varrattam be a varrónőmmel a nadrágba. kettőt csináltattam meg és így volt nadrágom. 1400 vettem anyagot 500 ért megvarrta!

A méterárúba tudni fogják, hogy melyik kell neked!

Csak, mond, hogy kismama nadrágba való anyag!

Szerintem ez a legolcsóbb megoldás! a turkálón kívül!

Remélem tudtam segíteni!

Boldog babavárást!

2009. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon tudom őket ajánlani:

[link]

2009. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak még az előző terhes ruháid? Akkor keress egy varrónőt és szűkíttesd be, szerintem 5-700 Ft-nál többet nem kérhet el egy ilyen átalakításért.
2009. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
www.hadakft.hu
2009. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Igazándiból anyukám tud varrni, de még a legelső terhességemnél amiket varrt, végül nem lettek jók :S


Aszem körülnézek a javasolt helyeken. Remélem találok...

2009. jún. 29. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
hu köszi ezek engem is érdekelnek...:-))
2009. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sazióka.figyelj,én azt tudom tanácsolni,8 hónapos vagyok egyébként,hogy ha megnézed a kismama butikokat tele van undorító,ízléstelen darabokkal. láttam már 10 ezerért meg 23-ért.ez az utobbi sztem egy vicc!van egy jó bolt, a monsun,vagy a pshicbaba ahol 3000 forintért nagyon csinos nadrágokat találhatsz.ruhának is használhatod őket.nem kismama nadrág hanem goás nadrágok de a világ legkényelmesebb cuccai a kismamáknak.tudom ajánlani !!!!én is csak ilyeneket hordok.tökéletesek és egy kismama nadrág árábol tudsz venni 10 ilyen szupi gatyót.ha jászai mari téren leszállsz a villamosrol,és átmész a meki oldalára,és ott elindulsz a nyugati irányába,akkor azthiszem a terranova utáni kis kereszteződésnél fogodf találni.egy kis sarok üzlet.szines virágokkal meg alternativ ruhákkal akirakatban de ne tévesszen meg!nagyon jó.puszi
2009. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!