Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud olyan helyet...

Valaki tud olyan helyet ajánlani Pesten ahol nagy méretű kismama nadrágot illetve nagyméretű szoptatós melltartót lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kismama nacit a CundA-ba próbáltam fel, mert a vaterán rengeteg onnan vásárolt nagy ruha van fent jóval olcsóbban és ott vettem meg méret szerint!


Szoptatós melltartó nagy méretben, én csak a Brendon-ba találtam ahol próbálni is lehet, de rohadt drága :S


33 hetes kismama

2011. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
C&A-t probald meg
2011. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekkora méretre gondolsz?


Boltot nem tudok, de itt vannak nagyobb méretek is, van amiből még 56-os is van:

[link]


Nekem is elég nagy kell, de annak idején amikor a kisfiammal voltam terhes, találta egy kismama ruházati boltot Pécsett, ahol kiválasztottam a ruhát, és megvarrták a méretemben, szerencsére ezek még mindig jók.


Esetleg ha rákeresel a neten Pesti kismama ruházati boltokra, és felhívod őket, lehet hogy ott is varrnak.

2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem szoptatós melltartót, mindenféle méretben van, 600 ft.
2011. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én anno nem kaptam sehol szoptatós melltartót. Úgyhogy begurultam és németből rendeltem meg. Anita márkájú 95F.


Sehol még csak rendelésre sem hoztak Mo-n, pedig Győrtől-Pestig mindenhol néztem. (dunántúli vagyok)Lett légyen kínai, brendon (kac kac D kosárnál nem tartanak nagyobbat és hozatni sem tudnak) gyógyászati, fehérnemű boltok.


Aztán nem lett tejem és a baromi drága melltartók most is a szekrényben "porosodnak" újonnan. :(

2011. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, találtam mind a kettőt.
2011. júl. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!