Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek probléma, ha...

Szerintetek probléma, ha fülhallgatóval zenét hallgatok, akkor is, ha a lányom velem van?

Figyelt kérdés

3 éves.Általában otthon szoktam.Azért nem hangosan,mert a lányomat elképesztően zavarja.Egyébként még kocsiban.Őt nem érdekli,csak egy füllel és nagyon halkan,teljes mértékben ráfigyelek közben.Szerintetek?Vagy hagyjam abba,mert ezzel simán le lehet állni elrakom és ennyi,csak eddig soha nem gondoltam volna,hogy ez baj.Vagy ti is szoktatok?

3 éves kislány és 37 hetes pocakcsajszi anyuja


2012. máj. 26. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Szerintem nem baj, de mivel kérdezted leírom, hogy én nem szoktam. Mondjuk én szélsőséges vagyok ebből a szempontból, sem a tv-t sem a rádiót nem szoktam bekapcsolni miközben velük vagyok, csak akkor ha alaszanak. Zenét sokat hallgatunk, de azt ők kérik. Na mindegy ezt nem kérdezted... :-)
2012. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ezt már nem először kérdezed, szóval annyira simán mégsem állsz le ezzel.

Én felnőttként sem szeretek olyan emberhez beszélni, aki akár csak fél füllel is zenét hallgat fülhallgatón.

2012. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia!Olvastam hasonló kérdéseket,de én ezt most először kérdezem.
2012. máj. 26. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha 100%-ban rá figyelsz, akkor a zenére hogy tudsz koncentrálni? Mert engem ez zavarna.
2012. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

hát szerintem ha nem gond, akkor tedd el..


vagy a baba mellett is fülhallhatózni akarsz,?

2012. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

en mar babakocsitologatas kozben sem tettem, pedig kigondoltam, hogy jo lesz, de egyszeruen ugy nem tudok figyelni a babara.

a 3 evesemre meg plane nem tudnek, nem is hagyna rajtam a fulest.


bar nyilvan gyerekfuggo.

hiaba mondom hogy igen, szerintem problema, ha neked es a lanyodnak semmi gondot nem okoz, nincs igazam :)

szoval szerintem ahogy nektek jo

2012. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha halkan teszed, és közben tényleg figyelsz a kicsire, akkor szerintem semmi gond nincs vele. Csak nehogy elbambulj miatta, mert pici gyerek mellett könnyen megtörténik a baj... Ne adj'Isten.
2012. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyet még nem hallottam vagy láttam, de hát gondolom nem probléma...csak inkább nem szokványos.
2012. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem csinálnám. Én sem szeretem azt, hogyha valaki aki elvileg velem foglalkozik közben fülhallgatózik. Ha zenét hallgatunk akkor halász jutka. Amúgy meg akkor hallgotok zenét, nézek tévét, amikor alszik :)
2012. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!